Emilia Clarke z "Gry o tron" i Matt LeBlanc z "Przyjaciół" na jednej kanapie. To musiało się tak skończyć...

Emilia Clarke to gwiazda serialu "Gra o tron", ale także wielka fanka "Przyjaciół". Aktorka w jednym z brytyjskich programów telewizyjnych spotkała Matta LeBlanca, znanego m.in. z roli Joeya w tym kultowym sitcomie.
Matt Le Blanc jako Joey zasłynął m.in. kultowym tekstem na podryw: "How you doin'?" ("Jak się masz?"). Clarke już na początku rozmowy zarumieniła się i przyznała, że według niej aktor jest wspaniały. A potem zrobiła to, co pewnie chciałaby zrobić większość wielbicielek "Przyjaciół". Poprosiła LeBlanca, żeby zagadnął do niej jedną z najsłynniejszych serialowych kwestii w historii. Jej reakcja jest rewelacyjna:

View post on imgur.com


Fani "Przyjaciół" na pewno pamiętają, że Joey takim powitaniem zdobył wiele kobiet. Jego koleżanki nie wierzyły, że taki podryw może działać. Udowodnił jednak, że tak jest:Matt LeBlanc, który grał w "Przyjaciołach" w latach 1994-2004 obecnie dołączył do ekipy prowadzących program motoryzacyjny "Top Gear". Emilia Clarke promuje natomiast szóstą serię "Gry o tron".

Aktorzy spotkali się w studio "The Graham Norton Show". Prowadzący podśmiewał się, że Clarke kocha Matta LeBlanca. Aktorka przyznała, że rzeczywiście jest jego ogromną fanką. LeBlanc powiedział, że oglądał pierwszą serię "Gry o tron" i próbował wrócić do serialu po pewnym czasie, ale pogubił się w wątkach po przerwie. - Nic się nie stało, widziałeś najlepsze kawałki - zażartowała Clarke, która w pierwszych odcinkach grała... sporo rozbieranych scen.Jesteś fanem serialu 'Przyjaciele'? Musisz mieć bezbłędny wynik [QUIZ] >>

Oglądasz serial "Gra o tron", ale chcesz też przeczytać książki? Sprawdź sagę George'a R.R. Martina >>