Stylowe płótna dla pasjonatów sztuki. Obrazy, które odmienią każde wnętrze

AT
28.02.2018 13:00
Vincent van Gogh / Materiały partnerów

Vincent van Gogh / Materiały partnerów (Vincent van Gogh / Materiały partnerów)

Uwielbiasz sztukę i chciałbyś urozmaicić swoje wnętrze oryginalnymi obrazami? Teraz możesz zrobić to naprawdę niewielkim kosztem! Zobacz nasze propozycje i wybierz coś na swoją ścianę.

Reprodukcje znanych dzieł sztuki

Mało kto może pozwolić sobie na zakup oryginalnych dzieł znanych malarzy, dlatego zdecydowana większość pasjonatów sztuki decyduje się na reprodukcje. Zazwyczaj doskonale odwzorowują one autentyczne obrazy, nie odbiegając zbytnio od oryginałów. Reprodukcje naszych ulubionych dzieł sztuki nie tylko oddadzą nasze estetyczne preferencje, ale także stworzą wyjątkowy klimat. Repliki obrazów Salvadora Dali, Wyspiańskiego czy van Gogha dostaniemy teraz w naprawdę atrakcyjnych cenach, więc możemy wzbogacać nimi swoje wnętrze bez większych ograniczeń.

Kolaż / Materiały partnerów
Kolaż / Materiały partnerów

Sztuka uliczna

Banksy to jeden z najbardziej znanych artystów sztuki współczesnej. Zajmuje się on street artem, a jego prace pojawiają się zazwyczaj na ulicach Londynu. Choć wydawać by się mogło, że sztukę uliczną oglądać można tylko na zewnątrz, to wiele dzieł tego artysty zostało także przeniesionych na płótna, tak by każdy z nas mógł codziennie podziwiać prace malarza. W swoich kompozycjach Banksy łączy technikę szablonową i klasyczne graffiti, w każdej z nich umieszczając społeczny przekaz. Dzieła tego artysty z pewnością spodobają się każdemu miłośnikowi sztuki współczesnej. 

Kolaż / Materiały partnerów
Kolaż / Materiały partnerów

Abstrakcja

Nie każdy z nas lubi dosłowną wymowę obrazów i często wolimy pozostawić większość wyobraźni. Jeśli ty również jesteś pasjonatem abstrakcji, zdecyduj się na dzieła, które będą dobrze korespondować z twoimi upodobaniami. Pamiętaj też, że żeby osiągnąć najlepszy efekt, warto postawić na obrazy, które będą pasować do wystroju mieszkania. Powinny dobrze współgrać z kolorystyką naszego wnętrza i trafnie oddawać jego klimat. 

Kolaż / Materiały partnerów
Kolaż / Materiały partnerów

Zobaczcie więcej obrazów!

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

  • emsi2020

    Oceniono 10 razy 10

    To bzdura! Jeśli chcecie mieć styl - kupujcie oryginalne obrazy od ŻYJĄCYCH artystów. Choćby tych prowincjonalnych, mało znanych. Każdy oryginał jest lepszy od reprodukcji. Ponadto oryginał zawsze zyskuje na wartości a wartość reprodukcji stopniowo zbliża się do zera. Najlepiej obrazy kupować bezpośrednio od artystów, z pominięciem handlarzy i marszandów. A już na pewno nie wolno kupować wydruków i innych imitacji obrazów, bo to nie ma nic wspólnego ze sztuką. Jeśli już chcemy kupić produkt poligraficzny to niech to będzie seryjna grafika autorska albo dobra książka o sztuce. Przynajmniej czegoś się dowiecie o rynku sztuki, w odróżnieniu od tego artykułu... Naprawdę, dział Kultura stracił w tym momencie cały mój szacunek!

  • Gość: Daniel Nagąg

    Oceniono 2 razy 2

    A gdzie obraz van Gogha "TARDIS"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX