Plakat zamiast obrazu! Nowoczesne rozwiązanie dla fanów sztuki współczesnej

AT
16.03.2018 14:00
Plakaty / Materiały partnerów

Plakaty / Materiały partnerów (Plakaty / Materiały partnerów)

Jesteś miłośnikiem sztuki współczesnej i chciałbyś otaczać się nowoczesnymi dziełami? Jeśli tak, to zrezygnuj z klasycznych obrazów i postaw na plakaty. Wybór jest ogromny, a ceny zaskakująco niskie!

Jeszcze do niedawna plakaty były jedynie sztuką uliczną, którą mogliśmy podziwiać tylko w miejscach publicznych. Teraz coraz częściej decydujemy się także na umieszczanie ich w naszych domach, jako alternatywną dekorację dla klasycznych obrazów. Plakaty artystyczne czy te opatrzone ciekawą sentencją (często humorystyczną) doceniane są zarówno przez znawców sztuki, jak i tych, którzy mają z nią niewiele wspólnego.

Hasło w roli głównej

Wybór plakatów z różnorodnymi hasłami jest ogromny. Znajdziemy pośród nich zarówno te opatrzone znanymi cytatami, jak i te z motywującymi sentencjami czy humorystycznymi tekstami. Dobierając do naszego wnętrza odpowiedni plakat możemy dać wyraz naszym zainteresowaniom oraz zbudować w danym pomieszczeniu określoną atmosferę.  

Kolaż / Plakaty / Materiały partnerów
Kolaż / Plakaty / Materiały partnerów

Z roślinnymi motywami

Plakaty artystyczne opatrzone pięknymi motywami roślinnymi znakomicie sprawdzą się w każdym wnętrzu - zarówno w nowoczesnym, jak i urządzonym klasycznie. Taki rodzaj sztuki to nowoczesna alternatywa dla standardowych obrazów, które nie zawsze dobrze wyrażają naszą wrażliwość artystyczną czy indywidualny gust.

Kolaż / Plakaty / Materiały partnerów

Plakaty z filmów

Jednym z najbardziej popularnych form plakatu wieszanego w domu jest plakat filmowy. Taka dekoracja doskonale oddaje zainteresowania domowników i w ciekawy sposób urozmaica wspólną przestrzeń. Najczęściej decydujemy się na plakaty kinowych klasyków takich jak Casablanca czy Pulp Fiction, lecz coraz częściej inwestujemy też w te reklamujące nowe produkcje.

Kolaż / Plakaty / Materiały partnerów
Kolaż / Plakaty / Materiały partnerów

Zobacz jeszcze inne oryginalne plakaty!

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (3)

 • Gość: Piotr Wesołowski

  Oceniono 13 razy 13

  Ten artykuł moze być jedynie śmieszny, aby nie być tragicznym. Proponuję aby redaktorzy portalu gazeta.pl zatrudnili kogos kto zna chociaż pojęcia zwiazane ze sztuka, jeżeli ma o niej pisać. Z tak kompletnym brakiem zrozumienia rzeczywistości artykuł ten nie jest juz nawet zagrozeniem ale cegiełką "śmiechu przez łzy" w gmachu ignorancji i pauperyzacji. To wstyd dla tak znanego portalu.

 • Gość: Jan Tybicz

  Oceniono 3 razy 3

  Nie ma to, jak tandetne hasełka na ścianach w stylu "Home sweet home" albo "Never forget who you are".

 • mirafas

  Oceniono 2 razy 0

  A potem artyści muszą iść na kasę do Biedry żeby związać koniec z końcem, bo nikt nie kupuje ich prac. Wole wydać na oryginalny olej czy akryl niż na powielany w setkach tysięcy egzemplarzy banał :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX