To ''Klan'' czy ''Na Wspólnej''? Odgadniesz po opisie?

1 / 12

Główna bohaterka pracuje w aptece. Znamy ją z:

2 / 12

Wszyscy bohaterowie spotykają się w rodzinnym barze - to dzieje się w:

3 / 12

Jedna z bohaterek miała problemy psychiczne i uciekła od dzieci i męża na kilka lat. Uznano ją za zaginioną, ale po pewnym czasie wróciła do rodziny. To wydarzyło się w:

4 / 12

Który aktor zagrał zarówno w "Klanie", jak i w "Na Wspólnej"?

5 / 12

Pewna bohaterka pracuje w agencji reklamowej. W jednym z odcinków ukradła koleżance pomysł na reklamę i odebrała za niego prestiżową nagrodę. Był to serial:

6 / 12

Rodzice kupili synkowi chomika. Kiedy dziecko wyjechało na wakacje z dziadkiem, matka niechcący zabiła zwierzę. Rodzice postanowili udawać, że chomik wciąż żyje. Stało się to w serialu:

7 / 12

Pewna rodzina adoptowała córkę. Po jakimś czasie odnalazła ją biologiczna matka alkoholiczka. Rodzina płaciła jej pieniądze, żeby ta trzymała się z dala od córki. To wydarzyło się w:

8 / 12

Syn głównej bohaterki zachorował na HIV i zniknął z serialu na wiele lat, ale ostatecznie wrócił do domu. Niedługo po tym został oskarżony o morderstwo. To fabuła serialu:

9 / 12

Jedna z bohaterek ma własną kancelarię. Wdała się w romans z dwa razy młodszym stażystą, który tak ją omotał, że zapisała na niego całą firmę. To stało się w:

10 / 12

Pewien mężczyzna ma czworo dzieci z trzema różnymi kobietami. Wszystkie się znają. To fabuła:

11 / 12

Nauczyciel, którego wielką pasją są stare żelazka, to bohater serialu:

12 / 12

Jeden z bohaterów otworzył własną piekarnię precli. Jego siostra postanowiła ukraść jego tajną recepturę. To stało się w: