Te piosenki śpiewali wszyscy. Ale czy pamiętasz ich słowa?

1 / 15

"Tyle słońca w całym mieście / Nie widziałeś tego jeszcze... " - śpiewała Anna Jantar. Jak kończy się ten fragment piosenki?

2 / 15

Maryla Rodowicz śpiewała, że jest jej żal: "Kolorowych jarmarków, blaszanych zegarków / Pierzastych kogucików, ...". Jak kończy się ten fragment refrenu?

3 / 15

"Znów przyjdzie maj, a z majem bzy / I czekać mam...". Jak kończy się ten fragment piosenki Bajmu?

4 / 15

"Bananowy jest po prostu żywot mój / krąży wokół mnie / ...". Jak kończy się ten fragment piosenki, którą wykonywał zespół Vox?

5 / 15

"Byłaś serca biciem, / Wiosną, zimą, życiem. / Marzeń moich echem /...". Dokończ fragment piosenki śpiewanej przez Andrzeja Zauchę:

6 / 15

"O mnie się nie martw, o mnie się nie martw / Ja sobie radę dam / Jesteś to jesteś, a jak cię nie ma..." Jak dalej brzmi piosenka śpiewana przez Kasię Sobczyk?

7 / 15

"Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się...". Jak brzmi dalsza część refrenu piosenki śpiewanej przez Jerzego Połomskiego?

8 / 15

"Do zakochania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej, / Do zakochania jeden krok /...". Jak dalej brzmi piosenka wykonywana w Opolu przez Andrzeja Dąbrowskiego?

9 / 15

"Nie dokazuj, miła nie dokazuj, / Przecież...". Jak dalej brzmi refren piosenki Marka Grechuty?

10 / 15

"Znamy się tylko z widzenia / I jedno o drugim nic nie wie / ... / Uśmiechamy się czasem do siebie, do siebie" - jak brzmi brakujący wers piosenki Trubadurów?

11 / 15

"Nikt na świecie nie wie, / Że się kocham w ..." - brzmi piosenka Czerwonych Gitar. Jak nazywa się dziewczyna, o uczuciu do której jest piosenka?

12 / 15

"Autostop, autostop, ... / Rusza wóz, będzie wiózł, będzie wiózł nas dziś ten wóz". Jak brzmi brakujący fragment refrenu piosenki śpiewanej przez Karin Stanek?

13 / 15

"... / wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał. / Woda i ogień powtarza wciąż mi, / że mnie ktoś pokochał dziś". Jak brzmi brakujący fragment piosenki Skaldów?

14 / 15

"Z autobusu spłakanego deszczem / liczę gwiazdy na mokrym asfalcie. / Do łezki łezka, aż będę ..." - dokończ tekst refrenu piosnki, który śpiewała Maryla Rodowicz.

15 / 15

"Tę pszczółkę, którą tu widzicie, zowią Mają, / Wszyscy Maję znają i kochają. / Maja fruwa tu i tam /...". Jak kończy się ten fragment refrenu piosenki śpiewanej przez Zbigniewa Wodeckiego?