"Plan B" nie będzie słodką komedią o miłości. Kinga Dębska zaskakuje [ZWIASTUN]

Do sieci właśnie trafił zwiastun najnowszego filmu Kingi Dębskiej. Premiera już 2 lutego!
'Plan B', reż. Kinga Dębska 'Plan B', reż. Kinga Dębska mat. prasowe

''Plan B'' - zwiastun

Niecały miesiąc dzieli nas od premiery "Planu B" Kingi Dębskiej, której poprzedni film "Moje córki krowy" rok temu przyciągnął do kin ponad 730 tysięcy widzów.

''Plan B'' to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce.

'Plan B', reż. Kinga Dębska 'Plan B', reż. Kinga Dębska mat. prasowe

O czym opowiada ''Plan B''?

Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

''Plan B'' powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej - autorki pierwszej części ''Listów do M.'' oraz ''Po prostu przyjaźń''. Autorem zdjęć jest Andrzej Wojciechowski. Producentami filmu są Robert Kijak i Kamil Przełęcki.

'Plan B', reż. Kinga Dębska 'Plan B', reż. Kinga Dębska mat. prasowe

''Plan B'' - kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka, Małgorzatę Gorol i Adama Cywkę.

'Plan B' - teledysk do piosenki wykonanej przez Darię Zawiałow 'Jeszcze w zielone gramy' 'Plan B' - teledysk do piosenki wykonanej przez Darię Zawiałow 'Jeszcze w zielone gramy' materiały prasowe

Takiego Młynarskiego jeszcze nie słyszeliście

Utwór ''Jeszcze w zielone gramy'' Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Darii Zawiałow znalazł się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki! Zaledwie po sześciu tygodniach piosenka, który powstał specjalnie do filmu "Plan B", dzięki głosom słuchaczy wspięła się na szczyt jednej z najpopularniejszych list przebojów w Polsce.

Singiel ukaże się również na ścieżce dźwiękowej z filmu, której autorem jest Michal Novinski, wielokrotnie nagradzany słowacki kompozytor. Novinski jest doskonale znany czeskiej i słowackiej publiczności z współpracy przy takich hitach jak "Kuki powraca" Jana Sveráka, "W cieniu" Davida Ondricka, czy "Anioły" Alice Nellis.

Film "Plan B" trafi do kin już 2 lutego.