''Pitbull. Ostatni pies'': Doda i Dorociński wystąpią w scenach dla dorosłych [PLAKAT]

Twórca "Psów" pokazał plakat swojego nowego filmu. ''Pitbull. Ostatni pies'' Władysława Pasikowskiego pojawi się w kinach już 15 marca.
'Pitbull. Ostatni pies' 'Pitbull. Ostatni pies' Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

''Pitbull. Ostatni pies'' - pierwszy plakat

Odkąd Pasikowski zastąpił Patryka Vegę w roli reżysera ''Pitbulla'', wiemy, że może to być najlepsza część kinowego przeboju. Jednocześnie nad autorem genialnych 'Psów' ciąży ogromna odpowiedzialność. W końcu 'Pitbull' to ulubiony serial wielu Polaków.

- Staję na planie 'Pitbulla 3' jak przed największym wyzwaniem w życiu. Przyjdzie mi się bowiem zmierzyć nie tylko z gigantycznym sukcesem finansowym poprzednich dwóch części, ale także z legendą i doskonałością serialu sprzed 12 lat - mówi reżyser.

W sieci właśnie pojawił się pierwszy plakat filmu:


'Pitbull. Ostatni pies', mat. prasowe

'Pitbull. Ostatni pies' 'Pitbull. Ostatni pies' Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

Co wydarzy się w najnowszym ''Pitbullu'' ?

Akcja najnowszego dzieła twórcy 'Psów' rozpoczyna się od momentu, w którym ginie Soczek, partner Majamiego. Policjanci z wydziału terroru za wszelką cenę starają się schwytać sprawcę - to dla nich nie tylko służbowy obowiązek, lecz także sprawa honoru. Aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów.

W stolicy pojawiają się więc Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa.

Producenci obiecują, że najnowszy ''Pitbull'' nie zawiedzie zarówno fanów kultowego serialu, jak i miłośników ostatnich hitów - 'Pitbull. Nowe porządki' i 'Pitbull. Niebezpieczne kobiety'. Dwa ostatnie łącznie zgromadziły w kinach ponad 4 miliony widzów.

'Pitbull. Ostatni pies' 'Pitbull. Ostatni pies' Fot. Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

"Pitbull. Ostatni pies" - kogo zagra Doda?

Co wiemy o roli Doroty Rabczewskiej? Rąbka tajemnicy uchylił sam Władysław Pasikowski. W rozmowie z magazynem 'Party' reżyser zdradził, że Doda zagra żonę brutalnego gangstera, który zostanie zabity na jej oczach, a ona przejmie jego biznes. Pasikowski dodaje, że 'sceny rozpaczy po śmierci ukochanego były dla niej równie ciężkie, co poruszające'.

Piosenkarka zdradziła, że w ''Pitbullu'' będzie 'jednocześnie brutalna i seksowna', a sam reżyser przyznaje, że to właśnie występu Dody nie może się doczekać najbardziej.

Podobno w filmie mają pojawić się namiętne sceny z udziałem Dody i... Marcina Dorocińskiego.

'Pitbull. Ostatni pies' 'Pitbull. Ostatni pies' Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

Pitbull. Ostatni pies" - kogo zobaczymy w obsadzie?

Oprócz Dody w rolach głównych zobaczymy 'starą gwardię' bohaterów, czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla, oraz Rafała Mohra, czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico.

Obsadę najnowszego 'Pitbulla' dopełniają: Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

Producentem filmu 'Pitbull. Ostatni pies' jest Emil Stępień odpowiedzialna za poprzednie części. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

'Pitbull. Ostatni pies' 'Pitbull. Ostatni pies' Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

Kiedy zobaczymy nowego ''Pitbulla'' ?

''Pitbull. Ostatni pies'' trafi do kin 15 marca 2018 roku.