Monica i Chandler się rozwiodą, a Joey będzie sławny. Zobaczcie fanowski zwiastun filmu ''Przyjaciele''

Fani ''Przyjaciół'' postanowili stworzyli zwiastun, który do złudzenia przypomina prawdziwy. Zobaczcie, jak Rachel, Ross, Monica, Joey, Chandler i Phoebe poradziliby sobie w pełnometrażowej produkcji.
Przyjaciele Przyjaciele Przyjaciele

''Przyjaciele'' wracają?

Kiedy w sieci sieci pojawił się zwiastun filmowej wersji ''Przyjaciół'', nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Miliony fanów z całego świata czekały na ten moment od 2004 roku, kiedy amerykański sitcom zakończył się po 10 sezonach. Ostatni odcinek w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało ponad 51 mln widzów. Serial stał się kultowy, a grający główne role Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer niemal w każdym wywiadzie byli pytani o to, kiedy wrócą do mieszkania na Manhattanie.

W zapowiedzi filmowej wersji ''Przyjaciół'' widzimy, że ich życie bardzo się zmieniło. Ben i Emma nie są już dziećmi, Phoebe została lekarzem, a Monica i Chandler się rozwiedli. Oprócz tego okazuje się, że Ross i Rachel wciąż trwają w burzliwym związku, a Joey został sławnym aktorem.

Zobaczcie zwiastun:

"Przyjaciele" Fot. mat. prasowe

''Przyjaciele'' tylko na Netfliksie

Niestety, okazało się, że zwiastun nie jest zapowiedzią filmowych "Przyjaciół", a jedynie... fanowską produkcją. Miłośnicy kultowego serialu zmontowali sceny wycięte z innych filmów i wymyślili dalsze przygody piątki przyjaciół. Musimy przyznać, że całość wygląda bardzo realistycznie i my też daliśmy się nabrać.

Na pocieszenie możemy dodać, że od stycznia wszystkie 10 sezonów ''Przyjaciół'' można obejrzeć na Netfliksie.

Przypominamy:"Przyjaciele" znów razem! Na dwie godziny - w hołdzie dla telewizyjnej legendy >>

Uwielbiasz serial Przyjaciele? Mamy dla ciebie quiz z naprawdę trudnymi pytaniami >>