To wydarzyło się naprawdę. ''Pełnia Życia'' pokazuje, jak wielka miłość pokonała chorobę

"Pełnia Życia" z Andrew Garfieldem i Claire Foy to prawdziwa historia, którą powinien poznać każdy z nas. Film Andy'ego Serkisa wejdzie do kin 2 lutego.
'Pełnia życia' (2017), reż. Andy Serkis 'Pełnia życia' (2017), reż. Andy Serkis Materiały prasowe Monolith Films

''Pełnia Życia''

Jonathan Cavendish to producent filmowy znany z takich hitów, jak ''Dziennik Bridget Jones'', ''Elżbieta: Złoty wiek'' czy ''Krupier''. Jednak jego najnowszy film nie jest jedynie następnym kinowym przebojem. ''Pełnia Życia'' to hołd dla jego rodziców. I prawdziwa historia, która może dodać otuchy każdemu z nas.

Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films mat. prasowe Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films mat. prasowe mat. prasowe

O czym opowie ''Pełnia Życia''?

Życie Robina (Andrew Garfield) było jak marzenie. Przystojny, błyskotliwy, odnoszący sukcesy młody mężczyzna, przykuwający uwagę kobiet, stojący u progu życiowego sukcesu. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko przekreślić może jedna diagnoza brzmiąca jak wyrok: polio. Wyniszczająca choroba przykuwa Robina do szpitalnego łóżka, a w końcu doprowadza do paraliżu. Jednak mężczyzna nie traci nadziei - wszystko dzięki wyjątkowej kobiecie, Dianie (Claire Foy), która wspiera go w walce z chorobą i udowadnia, że miłość ma moc uzdrawiania.

Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films mat. prasowe

Diana Cavendish we własnej osobie: Robin uważał, że powinnam go zostawić

- Wyobraźcie sobie, że jesteście przykuci do łóżka i całe wasze dotychczasowe życie rozpada się na kawałki. Pojawia się depresja. Mówimy o młodym mężczyźnie, miał zaledwie 28 lat, nie mógł się poruszać, był całkowicie sparaliżowany, a w oddychaniu pomagał mu respirator. Musiał stać się w pełni zależny od innych ludzi - mówi prawdziwa Diana Cavendish, żona Robina.

- Robin uważał, że powinnam go zostawić i zacząć życie od nowa. Wielu ludzi cierpiących na chorobę Heinego-Medina, nie potrafi sobie z tym poradzić. Co nie jest zaskakujące. Odzyskanie równowagi emocjonalnej zajęło mu około 3 lat. Po roku przenieśliśmy go do domu, ale w ciągu kolejnego roku pojawiły się nawroty depresji. Gdy minęły 3 lata odzyskał nad sobą kontrolę - wspomina bohaterka ''Pełni życia''

A jednak Robin Cavendish pokonał depresję i nauczył się żyć z polio. Wszystko dzięki miłości, jaką podarowali mu żona i syn.

- Robin był szczęściarzem, bo miał żonę i dziecko (śmiech). Najpiękniejsze było to, że był ekstrawertykiem i uwielbiał ludzi. To niezwykle mu pomogło - wyznaje Diana.

Cały wywiad z główną bohaterką filmu - Dianą Cavendish:

Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films mat. prasowe Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films mat. prasowe mat. prasowe

''Pełnia życia'' - kogo zobaczymy na ekranie?

Głównymi bohaterami filmu są rodzice Jonathana Cavendisha: ojciec Robin - w tej roli zobaczymy Andrew Garfielda (''The Social Network'', ''Przełęcz ocalonych'', ''Kochanice króla'') i matka Diana, w którą wcieli się Claire Foy (''The Crown The Crown'', ''Polowanie na czarownice''). Oprócz tego w filmie zobaczymy takich aktorów, jak m.in. Tom Hollander, Hugh Bonneville, Diana Rigg i Stephen Mangan.

Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films
mat. prasowe

Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films Pełnia życia (2017), reż. Andy Serkis, Monolith Films mat. prasowe

''Pełnia życia'' - od kiedy będzie można zobaczyć film?

Razem z producentem Jonathanem Cavendishem film współtworzyli scenarzysta William Nicholson i debiutujący w roli reżysera Andy Serkis, wcześniej znany m.in. z roli Golluma we 'Władcy Pierścieni'.

''Pełnia życia'' wejdzie do kin już 2 lutego.

Zwiastun:

Więcej o: