Mandaryna wraca na scenę. Zapowiada koncerty, ale to nie wszystko

Autorka takich przebojów, jak ''Here I Go Again'' i ''Ev'ry Night'' zapowiada wielki powrót! Na jej Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie.
Marta Wiśniewska Marta Wiśniewska KAPIF.pl

Mandaryna zaprasza na koncerty

Tego się nie spodziewaliśmy! Mandaryna wraca na scenę! Artystka ogłosiła dwa koncerty, a na Instagrama wrzuciła okładkę nowej płyty. Zaskoczeni fani obiecują wspierać artystkę. Czy to oznacza, że tym razem Marta Wiśniewska osiągnie muzyczny sukces?

Marta Wiśniewska/AG Marta Wiśniewska/AG Marta Wiśniewska/ Agencja Wyborcza.pl

Mandaryna wraca na scenę

Na początku kariery Mandaryna była choreografką zespołu Ich Troje. To tam poznała Michała Wiśniewskiego - ich ślub (i nie tylko) mogliśmy oglądać w reality show - 'Jestem jaki jestem'.

W 2004 roku wydała swój pierwszy singiel - ''Here I Go Again'' (cover utworu Whitesnake). Piosenka stała się hitem wakacji, a o wokalistce zaczęło być głośno także za granicą. Mandaryna wydała dwie płyty - Mandaryna.com (2004) i Mandarynkowy sen (2005), a jej przebój - ''Ev'ry Night'' śpiewała cała Polska.

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego została Marta 'Mandaryna' Mandrykiewicz. Tancerka i choreografka zespołu 'Ich Troje' szybko zdobyła serce czerwonowłosego wokalisty. W 2002 roku wzięli ślub cywilny oraz pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Xavier. 

W 2003 roku Wiśniewski i Mandaryna wzięli wspólnie udział w reality show 'Jestem, jaki jestem'. W trakcie trwania programu, w sierpniu 2003 roku, Mandaryna urodziła drugie dziecko - córeczkę Fabienne. Wtedy także małżonkowie postanowili wziąć ślub kościelny. Ale nie byle jaki! Cała Polska mogła śledzić ceremonię, która odbyła się w Szwecji. Ich ślub w igloo, który można było oczywiście zobaczyć na antenie TVN-u, stał się powodem niekończących się żartów i kpin. 

To było najgłośniejsze i najbardziej medialne małżeństwo Wiśniewskiego. Uczucie jednak się wypaliło i w 2006 podjęli decyzję o rozwodzie. Dziś byli partnerzy żyją w przyjaznych stosunkach. Drugą żoną Michała Wiśniewskiego została Marta 'Mandaryna' Mandrykiewicz. Tancerka i choreografka zespołu 'Ich Troje' szybko zdobyła serce czerwonowłosego wokalisty. W 2002 roku wzięli ślub cywilny oraz pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Xavier. W 2003 roku Wiśniewski i Mandaryna wzięli wspólnie udział w reality show 'Jestem, jaki jestem'. W trakcie trwania programu, w sierpniu 2003 roku, Mandaryna urodziła drugie dziecko - córeczkę Fabienne. Wtedy także małżonkowie postanowili wziąć ślub kościelny. Ale nie byle jaki! Cała Polska mogła śledzić ceremonię, która odbyła się w Szwecji. Ich ślub w igloo, który można było oczywiście zobaczyć na antenie TVN-u, stał się powodem niekończących się żartów i kpin. To było najgłośniejsze i najbardziej medialne małżeństwo Wiśniewskiego. Uczucie jednak się wypaliło i w 2006 podjęli decyzję o rozwodzie. Dziś byli partnerzy żyją w przyjaznych stosunkach. Fot. Albert Zawada / Agencja Wyborcza.pl

Pamiętny występ w Sopocie

Wszystko zmieniło się w 2005 roku, gdy Mandaryna wystąpiła na festiwalu w Sopocie. Jej wykonanie ''Ev'ry Night'' wywołało burzę - fani zarzucili jej brak talentu, a media pisały o końcu kariery.

Jednak ona się nie poddała. Niedługo później poprowadziła program telewizyjny - 'Let's Dance, czyli zrobię dla was wszystko', w którym uczyła tańczyć sławne osoby. Otworzyła także własną szkołę tańca. W 2009 roku Mandaryna postanowiła wrócić na scenę - wydała swój trzeci album - AOK, jednak niedługo po tym ogłosiła koniec kariery. Aż do teraz!

MANDARYNA w Hush Live I 02.02.2018 MANDARYNA w Hush Live I 02.02.2018 fot. hushlive.pl

Mandaryna na dwóch koncertach w Polsce

Mandaryna zapowiedziała dwa koncerty - 27 stycznia wystąpi we wrocławskim klubie Hah, a 2 lutego w krakowskim Hush Live.

Informacja o powrocie Mandaryny była dla fanów ogromnym zaskoczeniem. Część z nich nie mogła uwierzyć, że koncerty naprawdę się odbędą, dlatego artystka nagrała dla nich specjalny filmik:

Mandaryna. Mandaryna. KAPIF

Mandaryna nagra płytę?

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Kilka dni temu na Instagramie artystki pojawiło się wymowne zdjęcie, przypominające okładkę płyty o roboczym tytule ''Ugly Man''.

#photography #fun

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) Sty 10, 2018 o 2:16 PST