"Botoks" wraca. Pod koniec stycznia Vega porazi was na ekranach telewizorów

Patryk Vega idzie za ciosem. "Botoks" był absolutnym hitem w polskich kinach jesienią, dlatego już za moment będzie można go zobaczyć również w wersji serialowej.
'Botoks' 'Botoks' mat. prasowe

Zdążyliście się stęsknić za Patrykiem Vegą i jego produkcjami? Nie możecie doczekać się "Kobiet mafii"? Mamy dla was dobrą (a może złą) wiadomość - już 31 stycznia będziecie mogli obejrzeć jego najnowszy serial "Botoks" na platformie Showmax. Tak, to ten sam "Botoks", który widziało pół Polski w kinach jesienią.

Kadr ze zwiastunu filmu 'Botoks' Kadr ze zwiastunu filmu 'Botoks' Screen / YouTube / 'Botoks' zwiastun

"Botoks"-serial będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie Showmax. Odcinków będzie sześć, co da nam i wam aż sześć tygodni z "Botoksem". Serial ma poszerzać historie bohaterek, które poznaliśmy w filmie, jak również pokazywać losy postaci drugoplanowych - np. Marka transseksualisty, zagranego przez Sebastiana Fabijańskiego.

'Botoks' 'Botoks' mat. prasowe

Czy to będzie hit? Niestety nie mamy wątpliwości - choć dostęp do platformy Showmax jest płatny, to na pewno znajdą się koneserzy sztuki Patryka Vegi, którzy zapłacą abonament po to, żeby obejrzeć jego produkcję.

Katarzyna Warnke, film 'Botoks', reż. Patryk Vega Katarzyna Warnke, film 'Botoks', reż. Patryk Vega mat. promocyjne

Już 31 stycznia (środa) będziecie mogli przekonać się, czy hasło "Botoksu" jest prawdziwe - "Jeszcze więcej, jeszcze mocniej". Przypomnijmy, że na jesieni "Botoks" przyciągnął do kin w pierwszych 10 dniach aż półtora miliona widzów. Wzbudził też skrajne emocje - od zachwytów i stwierdzeń, że "to sama prawda", do obrzydzenia i omdleń.

Botoks Botoks materiały prasowe

Jeśli chcecie obejrzeć serialowy "Botoks", ale nie wiecie, czy wytrzymacie aż 6 odcinków, zawsze możecie skorzystać z dwóch bezpłatnych tygodni platformy Showmax. Dzięki temu obejrzycie aż dwa odcinki "Botoksu" i sami ocenicie, czy warto za to płacić. Fani już się szykują:

My się nie możemy doczekać. Serio. Zwłaszcza, że tę recenzję pisało się doskonale, tylko trochę szkoda, że nikt nam za bilety nie oddał pieniędzy...

'Kobiety mafii' 'Kobiety mafii' Fot. Robert Pałka/Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments

Tymczasem już w połowie lutego na ekrany kin wejdą "Kobiety mafii" naszego ulubionego reżysera. Co oznacza, że cały luty będzie doskonałym miesiącem dla wszystkich fanów Patryka Vegi - nie tylko co tydzień będzie można zobaczyć kolejny odcinek "Botoksu", ale już 23 lutego będzie można iść do kina na "wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej".

Więcej o:
Komentarze (29)
"Botoks" wraca. Pod koniec stycznia Vega porazi was na ekranach telewizorów
Zaloguj się
 • wagadudu

  Oceniono 32 razy 20

  No, tak... Doktory wypowiadają opt-out, wbrew woli Wielkiego Karła, to trzeba im dojebać pod publiczkę... Tylko niech Wielki Karzeł ma w
  pamięci, że Stalin nie zdążył rozkręcić afery z "lekarzami-zabójcami", bo wziął i umarł... Ku przestrodze!

 • aa1000

  Oceniono 15 razy 15

  >>koneserzy sztuki Patryka Vegi<<
  ????????????????????????????????

 • kzet69

  Oceniono 17 razy 15

  ku... mać? ten portal nazywa się "kultura.gazeta.pl" a promuje szmatławe partyjne gó... napisane na zamówienie rządzącej partii, pie...ny paszkwil, który rządząca komusza junta puszcza ciemnocie zwanej suwerenem by poszczuć na lekarzy i innych pracowników ochrony zdrowia, bo wskutek rządów tejże komuszej junty właśnie system ochrony się załamał i suweren wyje przed zamkniętymi szpitalami.
  ps.
  skoro macie czelność coś takiego promować to ja dziennikarzowi skrytemu pod ksywką MAW: napiszę ch... ci w dupę ukulturniony pis-bolszewiku, jaki poziom portalu taki e słownictwo, przepraszał nie będę!

 • sraczezwersacze

  Oceniono 13 razy 11

  Hipokryzja rodaków nie zna granic. Za najniższą składkę PKB w Europie rocznie z usług NFZ korzysta 5 milionów (!!!) Polaków. Odsetek zgonów/powikłań leczenia nie odbiega istotnie statystycznie od średniej europejskiej. Podobnie zresztą ze średnią długością życia - nie mamy się czego wstydzić. Za to mamy największą w Europie zgłaszalność spraw o "błędy lekarskie" które ludziom mieszają się z powikłaniem w leczeniu Z DEFINICJI ODSETKOWO WPISANYM W PROCES LECZENIA (tak przynajmniej mówią światowe publikacje i doniesienia naukowe). Liczba zgłoszonych "błędów" za zeszły rok w UK to 30 spraw, w Polsce 4000 (słownie: cztery tysiące) i trend wzrastający wydaje się nie mieć końca przy silnym współudziale i rozpasaniu niezliczonych kancelarii adwokackich, radcowskich, szemranych agentów ubezpieczeniowych i ich naganiaczy, mediów, Vegi, pacjentów i dobrej zmiany. Tak trzymać i Vegę serwującego realia medyczne sprzed 20 lat najlepiej serwujcie codziennie po Dzienniku Telewizyjnym. Z Bogiem, Alleluja, Coco jumbo i do przodu.

 • karo80.0

  Oceniono 12 razy 10

  To jest takie samo "wydarzenie" filmowe jak disco-polowe "wydarzenie" muzyczne w postaci Sylwestra TVP w Zakopanem. Polska chamieje w coraz szybszym tempie.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 9

  ShowShit.

 • antybandzior

  Oceniono 8 razy 6

  Vega vs Sztuka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX