"Czy ktoś wie, co to za celebryta?". Ten dzieciak nie miał pojęcia, z kim zrobił sobie selfie

Ten młody chłopak nie miał pojęcia, kim jest mężczyzna, do którego ustawiły się kolejki, ale nie chciał odstawać i też poprosił go o zdjęcie. Tak zyskał selfie z Nickiem Cavem.

"Czy ktoś wie, kto to jest? Ludzie proszą go o autografy na koszulkach" - napisał na Twitterze młody Nowozelandczyk James Malcolm. Do wpisu dodał zdjęcie z zaznaczonym mężczyzną siedzącym za nim. Po kilkunastu minutach chłopak miał już zdjęcie z tajemniczą postacią. "Czy ktoś mi może powiedzieć, kim jest ten celebryta? Wszyscy proszą go o zdjęcia, a ja nie chciałem odstawać" - napisał w kolejnym wpisie. 

Malcolm przez długi czas nie zazna spokoju po tym, jak jego wpis stał się hitem, ale zdaje się nie mieć z tym problemu. Kilka godzin po umieszczeniu wpisu był już nawet gościem lokalnego nowozelandzkiego radia. Chłopak przyznał, że naprawdę nie wiedział kim jest mężczyzna, z którym zrobił sobie zdjęcie tylko dlatego, że robili to wszyscy inni. 

Ten "celebryta" to oczywiście Nick Cave, muzyk znany przede wszystkich z występów z zespołem Nick Cave and the Bad Seeds, który ma na koncie kilkanaście albumów. Bodaj największym komercyjnym sukcesem Cave'a była piosenka nagrana w duecie z Kylie Minogue - "Where the Wild Roses Grow”.

 

A teraz zobacz: Tak wyglądają dziś bohaterowie kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Już niedługo znów ich zobaczysz