Piotr Adamczyk chwali się amerykańskim sukcesem. "Jestem dumny, że mogę być częścią tego projektu"

Piotr Adamczyk opublikował na Instagramie wpis, z którego wynika, że serial "For All Mankind" jest jednym z najczęściej wybieranych tytułów w Stanach Zjednoczonych wśród użytkowników serwisów streamingowych. Znany polski aktor wyraził dumę, że mógł być częścią tego projektu, choć wcielając się w rolę Rosjanina, na ekranie pojawił się łącznie przez kilkanaście minut.

"100% pozytywnych recenzji. Zamknięcie 2 sezonu - najlepszym odcinkiem 2021 roku" - poinformował na swoim profilu Piotr Adamczyk.

Zobacz wideo Piotr Adamczyk z dużą rolą w 2. sezonie "For All Mankind". Gra radzieckiego naukowca

"For All Mankind" zbiera pozytywne recenzje. Piotr Adamczyk cieszy się z sukcesu  

Piotr Adamczyk opublikował wpis na instagramie dotyczący produkcji "For All Mankind". Wynika z niego, że ostatni odcinek drugiego sezon serialu stał się w tym tygodniu jednym z najpopularniejszych wyborów na platformach streamingowych. Takie informacje zostały potwierdzone przez badanie businessinsider.com, który zamieściło "For All Mankind" w zestawieniu najbardziej pożądanych programów telewizyjnych w usługach transmisji strumieniowej w USA. "Jestem dumny, że mogę być częścią tego projektu" - napisał polski aktor. Również serwis rottentomatoes.com docenił drugi sezon serialu, ponieważ otrzymał 100 procent pozytywnych opinii wśród krytyków.

 

Piotr Adamczyk zagrał w pięciu odcinkach "For All Mankind". Na ekranie pojawił się łącznie przez kilkanaście minut. Wcielił się w rolę Rosjanina Siergieja Orestowicza Nikulowa, który jest pozornie aroganckim delegatem rosyjskiego rządu, służbistą wysłanym do NASA, a jego celem jest obrona interesów Rosji.

Adam Sadler w filmie 'Nieoszlifowane diamenty'Najlepsze thrillery. Co ciekawego można obejrzeć na Netflixie i nie tylko?

"For All Mankind". Gdzie zobaczyć serial z Piotrem Adamczykiem?

"For All Mankind" to serial z gatunku science fiction, który zadebiutował w Apple TV+ w 2019 roku. Choć pierwsza część produkcji nie spotkała się z duża przychylnością recenzentów, to z kolejnym sezonem skradła serce większej liczby widzów. Trzeci sezon "For All Mankind" ma pojawić się na platformie Apple TV+ w przyszłym roku.

 

"For All Mankind" opowiada o życiu astronautów i pracowników NASA w alternatywnej rzeczywistości. Fundamentem akcji jest fakt, że to Rosjanie wygrali wyścig kosmiczny i jako pierwsi wysłali człowieka na Księżyc. Jak wygląda świat, w którym to Amerykanie odnieśli porażkę?

'Wychowane przez wilki' ('Raised By Wolves')"Wychowane przez wilki" HBO. Serial wyprodukowany przez Ridleya Scotta [gdzie obejrzeć, obsada, recenzja]

Więcej o: