Netflix. W nowym sezonie "The Umbrella Academy" wraca Elliot Page. Teraz jest Viktorem

Na trzeci sezon "The Umbrella Academy" fani czekali od 2020 roku. Teraz serial powraca, a widzów może zaskoczyć wiele zmian. W innym wymiarze członkowie akademii spotykają niebanalnych rywali.

W trzecim sezonie filmu, "The Umbrella Academy" to nie jedyna szkoła grupy superbohaterów. Po przejściu do innego wymiaru okazuje się, że ojciec członków grupy adoptował zupełnie kogoś innego. W innym świecie funkcjonuje "The Sparrow Academy". Pierwsze spotkanie obu grup nie kończy się najlepiej.

Zobacz wideo The Umbrella Academy: sezon 2 [ZWIASTUN]

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

"The Umbrella Academy". Elliot Page jako Viktor

W jednego z głównych bohaterów hitu Netflixa wciela się Elliot Page. Kiedy powstawały poprzednie sezony, aktor nie mówił jeszcze o swojej transpłciowości. Przed nagraniem trzeciego sezonu dokonał coming-outu jako niebinarna osoba transpłciowa. Widzowie zastanawiali się, jak to wpłynie na fabułę serii, w której Page był Vanyą. Twórcy doskonale sobie z tym poradzili - Vanya w tym sezonie jest Viktorem. Kiedy powiedział o tym swoim bliskim, po prostu zmienia imię, fryzurę i zostaje zaakceptowany. Trudno się dziwić - w końcu w przeciwieństwie do supermocy i międzywymiarowych podróży transpłciowość to zupełnie normalna rzecz.

Materiały prasowe Premiery Netfliksa na czerwiec zapowiadają się obiecująco

W rzeczywistości, do której trafiają bohaterowie "The Umbrella Academy" nigdy nie powstało. Jest za to "The Sparrow Academy" gromadząca dzieci, które w tym świecie przygarnął Reginald Hargreeves. Na ekranie zobaczymy więc sześcioro nowych bohaterów. Chociaż takie nagromadzenie postaci z supermocami to już spory tłum, to twórcom serii udało się nadać każdej z nich wyjątkowy charakter, przez co łatwo możemy znaleźć swojego ulubieńca, a seanse nie są nużące.

Zresztą, żeby się o tym przekonać, najlepiej po prostu sprawdzić, co ma nam do zaoferowania trzeci sezon - seria jest już dostępna na Netfliksie.

****

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: