Bali się ujawnić związek, gdyż dzielą ich 22 lata. To była jednak "strzała wbita głęboko"

Po śmierci żony w 1996 roku Ryszard Rynkowski przez 10 lat samotnie wychowywał córkę. Wszystko się zmieniło, gdy poznał młodszą o 22 lata Edytę, z którą wspólnie postanowił iść dalej przez życie.

Pierwsza żona Ryszarda Rynkowskiego zmarła na raka piersi w 1996 r. Kolejne 10 samotnie wychowywał córkę Martę. Do czasu, gdy związał się z Edytą. Początkowo relację utrzymywali w tajemnicy. Nie wiedzieli, jak opinia publiczna zareaguje na związek z o 22 lata młodszą partnerką. Oficjalnie to, że są razem, ogłosili dopiero w 2006 r. W tym samym roku wzięli też ślub.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Historia miłości Ryszarda i Edyty Rynkowskich. Ich syn był "darem od Matki Boskiej"

W rozmowie z Vivą Ryszard Rynkowski wyznał, że gdy poznał Edytę, "to była strzała wbita głęboko". Na pierwszej randce bał się, że zobaczy ich ktoś znajomy. Kobieta początkowo również utrzymywała ich związek w tajemnicy. Ślub wzięli dopiero w 2006 r. na Szczytniku w Górach Stołowych. Rynkowski na płycie "Zachwyt" poświęcił żonie utwór "Wystarczy być".

Wkrótce para zaczęła starać się o dziecko, jednak bezskutecznie. Wszystko się zmieniło, gdy pojechali z wizytą do znajomych do Lourdes. Muzyk wyznał, że już następnego dnia kobieta czuła się inaczej. Rynkowscy uznali więc, że ich syn, Ryszard Junior jest "darem od Matki Boskiej". 

25.08.2012 Sopot Opera Lesna SOPOT FESTIVAL TOP of The TOP 2012 Koncert z okazji 50 lecia zespolu The Beatles i oraz koncert towarzyszacy Muzodajnia Gwiazd Nz Ryszard Rynkowski z zona Edyta25.08.2012 Sopot Opera Lesna SOPOT FESTIVAL TOP of The TOP 2012 Koncert z okazji 50 lecia zespolu The Beatles i oraz koncert towarzyszacy Muzodajnia Gwiazd Nz Ryszard Rynkowski z zona Edyta WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East news

Co się teraz dzieje z Ryszardem Rynkowskim? Kariera muzyczna nie jest już jedynym źródłem zarobku muzyka

Ryszard Rynkowski ma już 71 lat. Razem z żoną podjęli decyzję o zainwestowaniu w centrum rehabilitacji, ponieważ stwierdzili, że w pewnym momencie muzykowi może zabraknąć sił na długie trasy koncertowe. - Jestem spokojniejszy, wiele rzeczy robimy wspólnie. - wyznał w rozmowie z Vivą.

Więcej o: