Gdy skończył występ, jurorzy osłupieli. 13-latek przewidział ich ruchy i dokonał niemożliwego

13-letni magik oczarował jurorów w amerykańskim "Mam talent". Jego pomysłowy występ wprawił w osłupienie szczególnie modelkę Heidi Klum, która bez cienia wahania wcisnęła złoty przycisk i zapewniła młodemu uczestnikowi udział w finale.

W odcinku specjalnej amerykańskiej edycji "Mam talent" wystąpił niedawno 13-letni Aidan McCann. Kiedy pojawił się na scenie Simon Cowell, zaznaczył, że okulary z ciemnymi oprawkami to niejedyna cecha, która łączy chłopaka z Harrym Potterem. Juror poinformował zgromadzonych w studiu, że nastolatek potrafi też czarować.

13-letni magik w amerykańskiej edycji "Mam talent"

McCann został magikiem, kiedy miał pięć lat. Młody uczestnik show przyznał, że osoby z podobnymi zainteresowaniami, które występowały w różnych edycjach "Mam talent" stanowiły dla niego inspirację. Wkrótce sam poczuł w sobie potrzebę zaprezentowania umiejętności, nad którymi długo pracował, większej publiczności.

Kiedy miał 11 lat wziął udział w brytyjskim talent show. W programie dotarł do finału. Chociaż nie wygrał rywalizacji, dzięki znanemu show zyskał popularność i mógł spełnić marzenia o występowaniu ze swoim autorskim programem z udziałem celebrytów.

Power Duo w 'America's Got Talent: All Stars'Takiego występu nikt się nie spodziewał. Kiedyś wrogowie, taniec zakończyli pocałunkiem

Młody Irlandczyk podczas występu zaprosił na scenę Terry'ego Crewsa, gospodarza programu, który od tamtej chwili został asystentem chłopaka. 13-latek wręczył jurorom kolorowankę, w której widać było McCanna w roli czarno-białego superbohatera. Zadaniem oceniających w programie, było pomalować postać. Sam zawiązał sobie oczy, żeby nie widzieć efektu prac.

 

13-letni Aidan McCann oczarował Heidi Clum. Po występie chłopaka wcisnęła złoty przycisk

Kiedy obrazek był już skończony, 13-latek zdjął garnitur. Oczom obecnych w studio ukazał się strój identyczy, jak ten, który przed chwilą wspólnymi siłami stworzyli jurorzy. Podobny kostium ukrywał pod elegancką odzieżą Terry.

Zachwyt widowni był nie do opisania. Jurorzy wstali, a oczarowana chłopakiem Heidi Klum wcisnęła złoty przycisk i przeniosła magika do finałów rywalizacji.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: