Gwiazda "Beverly Hills, 90210" ma przerzuty do mózgu, ale się nie poddaje. Udostępniła zdjęcie

Shannen Doherty z "Beverly Hills, 90210"od przeszło ośmiu lat walczy z nowotworem. Aktorka niedawno dowiedziała się, że ma przerzuty do mózgu. Zapewnia jednak, że nie zamierza się poddać. Jej determinację widać na zdjęciach, które Shannen Doherty publikuje w mediach społecznościowych. Ostatnio aktorka z kultowego serialu wybrała się na randkę.

Shannen Doherty przez cztery lata wcielała się w rolę bliźniaczej siostry Brandona Walsha w serialu "Beverly Hills, 90210". Ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2012 roku w filmie "Gretl: Witch Hunter". W 2015 roku rozpoczęła zmagania z chorobą nowotworową. 

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej ciekawych informacji ze świata kultury i rozrywki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Shannen Doherty poświęca wiele czasu na leczenie, ale nie zapomina też o spotkaniach z przyjaciółmi. Ci wspierają aktorkę, jak mogą, i motywują ją do dalszej walki. Niedawno Shannen Doherty spotkała się ze swoim wieloletnim przyjacielem Chrisem Cortazzo, agentem nieruchomości, z którym wybrała się na randkę. Aktorka zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z restauracji.

Shannen Doherty z przyjacielemShannen Doherty z przyjacielem https://www.instagram.com/p/CvquDTZr0Si/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D&fbclid=IwAR2QlOpSLYLNkKNqRkY4-J-KIVvFffuTcXcn7Ubi0HwiYzP62g4cWYDU3A4

Shannen Doherty nie zamierza się poddać

Sama Shannen Doherty nie ukrywa przed światem, jak wygląda jej proces leczenia, choć na początku choroby przez rok utrzymywała ją w tajemnicy. O nowotworze piersi aktorka dowiedziała się w 2015 roku. W związku z chorobą musiała poddać się jednostronnej mastektomii oraz przejść hemio— i radioterapię. W 2017 roku podzieliła się z fanami dobrą wiadomością – nowotwór był w remisji. Niestety, w 2020 roku nastąpił nawrót choroby, a wykonana w 2023 roku tomografia komputerowa wykazała przerzuty do mózgu. W międzyczasie poinformowała fanów, że straciła ubezpieczenie, a lekarze dają jej niewielkie szanse na przeżycie.

Aktorka musiała poddać się naświetlaniu, o czym opowiedziała internautom w jednym ze swoich wpisów. Zamieściła też zdjęcie z leczenia.

"12 stycznia odbyła się pierwsza runda naświetlania. Mój strach jest oczywisty. Mam skrajną klaustrofobię i w moim życiu wiele się działo. Mam szczęście, ponieważ mam wspaniałych lekarzy… i niesamowitych techników… Ale ten strach.... Zawirowania... czas tego wszystkiego... Tak może wyglądać rak". – wyznała wówczas Shannen Doherty.

Shannen Doherty walczy nie tylko o zdrowie. Proces rozwodowy w toku

Shannen Doherty jest także w trakcie rozwodu. Na początku 2023 roku w mediach pojawiła się informacja o jej rozstaniu z mężem. Z doniesień portalu Page Six wynikało, że Kurt Iswarienko zdradzał żonę ze swoją agentką. Od stycznia 2023 roku para była w separacji.  

Więcej o: