Reżyser zdradził, co z nowym "Predatorem". Ale z kolejnym pytaniem przesadzili: Bez komentarza

Po sukcesie filmu "Predator: Prey" coraz częściej padają pytania o kolejną część. Jak dotychczas nie padły jeszcze żadne deklaracje, a przyszłość produkcji stała pod wielkim znakiem zapytania. Reżyser Dan Trachtenberg w rozmowie z portalem The Playlist został więc zapytany o konkretne ustalenia. Oto, jakiej odpowiedzi udzielił.

„Predator: Prey", który miał swoją premierę latem ubiegłego roku, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Produkcja niespodziewanie wskoczyła na listę najchętniej oglądanych filmów w serwisach Disney+, Hulu i Star+. Dobre zdanie o filmie mieli nie tylko sami widzowie, ale również krytycy filmowi, którzy przychylnym okiem spojrzeli na nową odsłonę „Predatora". Nowa produkcja stanowi prequel filmu z 1987 roku, w którym grał Arnold Schwarzenegger.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej ciekawych informacji ze świata kultury i rozrywki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Co z kolejną częścią "Predatora"?

Portal The Playlist zapytał Dana Trachtenberga o kolejną część „Predatora". Reżyser przyznał, że temat ten był przedmiotem szerokiej dyskusji między nim a studiem filmowym i scenarzystami.

„Obecnie nic nie mogę na ten temat powiedzieć, ale powiem tak: gdy kończyliśmy film, prowadziliśmy naprawdę ekscytujące dyskusje o przyszłości. Ja, studio, scenarzysta oraz producenci omawialiśmy, jakie szalone rzeczy moglibyśmy zrobić. I te rozmowy nigdy się nie skończyły. Nikt nie przestaliśmy myśleć o tym, jakie fajne rzeczy mogą się pojawić". – przyznał reżyser.

Dan Trachtenberg zapytany został również o to, czy w przypadku postania kolejnego filmu, znów byłby on produkcją tworzoną dla platformy streamingowej. Odpowiedź reżysera zabrzmiała dość dosadnie.

„Bez komentarza. Odpowiedziałem na pytanie. W jakimś stopniu odpowiedziałem na część pytania. Musisz mi na to pozwolić". – podsumował w rozmowie z The Playlist.

O czym jest "Predator: Prey"?

Predator: Prey" osadzony został w XVIII wieku, a głównymi bohaterami filmu są członkowie  plemienia Komanczów. Amerykańska aktorka Amber Midthunder wcieliła się w rolę nieustraszonej wojowniczki Naru, która walczy z drapieżnikiem pochodzącym z kosmosu.

Przypomnijmy, że powstało dotychczas  pięć filmów o morderczym przybyszu z kosmosu. Każda z części miała swoją premierę odpowiednio w 1987, 1990, 2010, 2018 i 2022 roku.

Więcej o: