Jest zapowiedź "After Earth". Will Smith z synem u twórcy "Szóstego zmysłu" [WIDEO]

Jak będą radzić sobie ludzie za 1000 lat, gdy nasza planeta nie będzie się już nadawała do zamieszkania? M. Night Shyamalan i Will Smith pokazują swoją wizję w filmie "After Earth", który wzbudził ogromne zainteresowanie na tegorocznym Comic-Con w San Diego. Machina promocyjna ruszyła.

Co prawda w San Diego nie pojawili się ani reżyser, ani główni aktorzy produkcji, ale mimo wszystko "After Earth" wzbudził zainteresowanie fanów science-fiction. Film ma zadebiutować w kinach w przyszłym roku, ale producenci już myślą nad sposobami zwiększenia zysków - podczas konwentu Comic-Con, na którym spotykają się twórcy i wielbiciele popkultury, zapowiedzieli, że powstanie cykl książek oparty na historii, którą zobaczymy na ekranie. Pokazali fragment treningu Jadena Smitha, który przygotowując się do zagrania swojej roli ćwiczył intensywnie sztuki walki, a także materiał wideo, w którym M. Night Shyamalan mówi, że dla niego produkcja jest swojego rodzaju dokumentem o przyszłości naszej planety. Pojawiła się również zapowiedź filmu - viralowe wideo.

Akcja wspólnego filmu reżysera "Szóstego zmysłu" i Willa Smitha, któremu partneruje jego syn Jaden, rozgrywa się na planecie Nova Prime, zamieszkanej przez ludzi po tym, gdy Ziemia przestała być miejscem zdatnym do życia. Tutaj muszą liczyć się z prawami natury . Will Smith gra jednego z "rangerów" (policjantów/żołnierzy?), który tysiąc lat po tym, jak ludzie musieli opuścić Ziemię, wraca do domu z misji do swojej rodziny. To jednak dopiero początek...

W materiale, który pojawił się w sieci, twórcy cofają się do 1908 roku, gdy niezidentyfikowany obiekt latający uderzył w Ziemię i w ciągu kilkudziesięciu sekund przenoszą się do współczesnych czasów, a później do przyszłości, w której pogoń za rozwojem technologii doprowadziła do katastrofy ekologicznej:

Zobacz wideo

Scenarzysta filmu Gary Whitta określił Nova Prime mianem "jurajskiej planety". Nie jest to na pewno żaden "raj". - Wszystko tam może cię zabić - mówi. Powietrze, rośliny i zwierzęta są wrogiem człowieka, ponieważ natura wykształciła mechanizmy obronne, by powstrzymać ludzi przed powrotem na Ziemię. Zdjęcia do filmu powstawały w dżungli, lesie i na pustyni. Premiera "After Earth" jest planowana na lato 2013 roku.

Bane i Batman oko w oko. Przerażające spotkanie w "Mroczny rycerz powstaje" [FOTO]>>

Więcej o: