"Igrzyska śmierci: Kosogłos część 1" - wreszcie jest zwiastun [WIDEO]

Wreszcie pojawił się w sieci długo oczekiwany przez fanów "Igrzysk śmierci" pełen zwiastun kolejnej odsłony cyklu, w którym główną rolę gra Jennifer Lawrence.

Do tej pory producenci kusili krótkimi fragmentami, teraz w 107-sekundowym trailerze można zobaczyć nie tylko Lawrence w roli Katniss Everdine, ale także po raz pierwszy nowych bohaterów serii. Do listy gwiazd, które zagrały w ekranizacji "Igrzysk śmierci" dołączyły Julianne Moore i Natalie Dormer . Nie tylko gwiazdorska obsada jest jednak atutem produkcji. Nie zabraknie efektownych scen, włącznie z zestrzeleniem z łuku... samolotu.

"To rzeczy, które kochamy najbardziej, niszczą nas" - mówi w zwiastunie bohater grany przez Donalda Sutherlanda do filmowej Katniss. Główna bohaterka po raz kolejny zostanie wystawiona na ciężką próbę.

Zobacz wideo

"Igrzyska śmierci: Kosogłos część 1" wyreżyserował Francis Lawrence, który stał za kamerą także na planie poprzedniej części. Film jest ekranizacją trzeciego tomu literackiego cyklu Suzanne Collins. Do tej pory w kinach można było oglądać "Igrzyska śmierci" (2012) i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" (2013). Premiera najnowszego filmu jest zapowiedziana na 21 listopada , a drugą część "Kosogłosu" będzie można obejrzeć w przyszłym roku.

Sprawdź książki, na podstawie których nakręcono słynne "Igrzyska śmierci" >>

Więcej o: