Kacper i Emma - zimowe wakacje

Nowa odsłona przygód dwójki norweskich przedszkolaków.

W "Kacprze i Emmie - najlepszych przyjaciołach" tytułowi bohaterowie szybko przeszli drogę od nieufności, przez system "kto się czubi, ten się lubi", do wielkiej przyjaźni. Wtedy w odstawkę poszła najlepsza koleżanka Emmy. Teraz Kacper i Emma jadą na zimowe ferie, i to chłopczyk będzie mógł poczuć się zagrożony - ogromne wrażenie zrobi na Emmie utalentowany narciarz, Peter.

Nowej odsłony przygód dwójki norweskich przedszkolaków nie widziałem, ale w zeszłym miesiącu, przy okazji premiery "Najlepszych przyjaciół", pisałem, że, mimo pewnych wad, jest to niespodziewanie dobra pozycja, którą nawet rodzice mogą przesiedzieć bezboleśnie, a dla (najmniejszych!) dzieci wydaje się być propozycją wyśmienitą. Podejrzewam, że "Zimowe wakacje" są równie kolorowe, bajeczne, przyjazne, ale i edukacyjne - w końcu twórcy ani obsada się nie zmieniły.

Zobacz wideo

Kacper i Emma - zimowe wakacje, familijny, Norwegia 2014, reż. Arne Lindtner Naess, obsada: Nora Amundsen, Elias Sovold-Simonsen, Hilde Louise Asbjornsen, Janne Formoe, Tone Johnsen

Więcej o: