Pamiętacie Khala Drogo z "Gry o tron"? Jason Momoa teraz będzie superbohaterem. Jak wygląda jako Aquaman? [ZDJĘCIE]

Jason Momoa, kiedyś znany przede wszystkim jako jeden z ratowników "Słonecznego patrolu", teraz funkcjonuje w świadomości wielu widzów jako groźny Khal Drogo, jeden z bohaterów serialu "Gra o tron". Teraz jednak szykuje się do roli Aquamana, jednego z kompanów Batmana. Jak prezentuje się w tej roli? Właśnie tak:

Zdjęcie zamieścił w sieci reżyser "Batman Vs Superman: Dawn of Justice" Zack Snyder. Momoa ma po raz pierwszy pojawić się jako Aquaman właśnie w tej produkcji, której premiera jest zaplanowana na 2016 rok. Dwa lata później na dużym ekranie będzie można zobaczyć film z Momoą jako superbohaterem w roli tytułowej.

Budzi respekt

Aquaman to superbohater, który może żyć pod wodą. Potrafi płynąć z prędkością 100 mil na godzinę i komunikować się telepatycznie z żyjącymi w oceanach stworzeniami. Trzeba przyznać, że kostium, w którym na zdjęciu pozuje aktor, nie przypomina za bardzo tego znanego z komiksów, ale to nie jest zarzut. Aquamana można bowiem - chyba bez przesady - nazwać najmniej szanowanym superbohaterem DC Comics. Blondyn w pomarańczowej tunice i zielonych rajtuzach nie budził zbyt dużego szacunku. Wyśmiewają go fani, a także bohaterowie takich seriali jak "South Park" czy "Teoria wielkiego podrywu". Twórcy "Batman Vs Superman: Dawn of Justice" chcą zerwać z tym wizerunkiem - Aguaman grany przez Momoę jest męski, wytatuowany, groźny.

Momoa ma po raz pierwszy pojawić się jako Aquaman właśnie w tej produkcji, której premiera jest zaplanowana na 2016 rok. Dwa lata później na dużym ekranie będzie można zobaczyć film z Momoą jako superbohaterem w roli tytułowej.

Urodzony na Hawajach aktor, który zaczynał karierę jako model, zyskał popularność dzięki roli w "Słonecznym patrolu". Ma na koncie także inne seriale, m.in. sci-fi "Gwiezdne wrota: Atlantyda" oraz ekranizację cyklu George'a R.R. Martina "Gra o tron". Wcielił się również w tytułową rolę w filmie "Conan Barbarzyńca 3D". W zeszłym roku zadebiutował jako reżyser, scenarzysta i producent thrillerem "Road to Paloma".

Więcej o: