"Avengers: Czas Ultrona". Tony Stark nieźle namieszał - wreszcie jest ostateczny zwiastun [WIDEO]

"Avengers: Czas Ultrona" wchodzi do kin w maju, a już teraz pojawił się w sieci oczekiwany ostateczny zwiastun filmu. Dowiadujemy się trochę więcej na temat fabuły, a przede wszystkim nie zabrakło zapowiadanych efektów specjalnych.

Można się spodziewać, że podobnie jak pierwszy i krótszy zwiastun , który w zeszłym roku był trzecim najchętniej oglądanym na You Tubie trailerem filmowym, ten także będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Można w nim zobaczyć m.in. głównego przeciwnika Avengersów. Superbohaterowie będą musieli stawić czoła Ultronowi, który miał chronić ludzkość, ale obraca się przeciwko swoim stwórcom. - Chciałem stworzyć pancerz dla Ziemi, a stworzyłem potwora - mówi o Ultronie Tony Stark. Nieźle namieszał... Zobaczcie sami:

Zobacz wideo

W drugim filmie, w którym spotkają się wszyscy superbohaterowie z grupy Avengers, ma się znaleźć trzy tysiące ujęć z udziałem efektów specjalnych . To rekord, jeśli chodzi o kasowe produkcje ze stajni Marvela. Dla porównania, w "Kapitanie Ameryce: Zimowym żołnierzu" ujęć podkręconych komputerowymi sztuczkami było o 500, a w "Strażnikach Galaktyki" o 250 mniej.

W obsadzie Avengersów nie zabraknie aktorskich gwiazd, znanych z ról superbohaterów. Znaleźli się w niej ponownie Robert Downey Jr. Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson i Jeremy Renner. W filmie występują również znani z pierwszej części Samuel L. Jackson i Cobie Smulders. Nowi aktorzy to m.in. Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen. Głosu Ultronowi użyczył James Spader. Reżyserem drugiej części - podobnie jak pierwszej - jest Joss Whedon, który jest także m.in. twórcą znanych seriali "Firefly" i "Buffy - postrach wampirów". Whedon pracował również nad scenariuszem produkcji.

Amerykańska premiera superprodukcji "Avengers: Czas Ultrona" planowana jest na 1 maja 2015 roku. W polskich kinach film pojawi się tydzień później.

Więcej o: