"Spectre" - znamy kolejną dziewczynę Bonda. Do obsady dołącza Stephanie Sigman

Meksykańska aktorka Stephanie Sigman dostała rolę w "Spectre". Będzie trzecią dziewczyną Bonda w najnowszej odsłonie cyklu.

Do tej pory mogliśmy zobaczyć ją w takich filmach jak "Cicha umowa" czy nominowanym do nagrody Goya (hiszpański odpowiednik Oscara) obrazie "Miss Bala". Teraz Stephanie Sigman dołaczyła do Léi Seydoux i Moniki Bellucci, które także wystąpią w "Spectre", i zagra postać pochodzącą z Meksyku o imieniu Estrella.

W główną rolę w "Spectre" wciela się oczywiście Daniel Craig. Obok niego wystąpią m.in. Christoph Waltz oraz Dave Bautista, a za reżyserię odpowiada Sam Mendes (stał za kamerą także na planie "Skyfall").

Zobacz wideo

Zdjęcia do "Spectre" już trwają, a ich autorem jest Hoyte van Hoytema ("Interstellar"). Ekipa filmu kręci w studiach w Londynie, Rzymie i Meksyku. Część zdjęć powstaje w Austrii i Maroko. Autorami scenariusza są John Logan, Neal Purvis i Robert Wade. Europejska premiera "Spectre" jest zaplanowana na 23 października 2015 roku, natomiast amerykańska na 5 listopada.

Więcej o: