Odpowiedz na pytanie i wygraj płytę z muzyką z filmu "Disco polo". Zobacz nowy teledysk [KONKURS]

Już 777 tysięcy widzów obejrzało film "Disco polo". I ten wynik sprawia, że jest to najchętniej oglądany polski film w pierwszym kwartale 2015 roku. Film Macieja Bochniaka coraz bardziej zbliża się do wyniku miliona widzów.

W nowym teledysku do "Disco polo" piosenkę "Taka już jestem" wykonuje Joanna Kulig. To przebój z repertuaru zespołu La Strada. Autorami muzyki są Krzysztof Czub i "Rednaz", słowa napisał Sławomir Skręta. Kulig wystąpiła i zaśpiewała w filmie Macieja Bochniaka jako diwa muzyki disco polo, Gensonina. W klipie obok Joanny Kulig pojawiają się m.in.: Dawid Ogrodnik, Tomasz Kot, Piotr Głowacki, Aleksandra Hamkało, Rafał Maćkowiak, Janusz Chabior i Iwona Bielska.

Zobacz wideo

Oryginalny utwór zespołu La Strada "Taka jestem" miał premierę w 1996 roku. Przez wiele tygodni nie schodził z pierwszego miejsca listy przebojów "Disco Relax". Piosenka w odświeżonej wersji znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu.

"Disco polo" to opowieść osadzona w latach 90. Tomek i Rudy, chłopaki z prowincji, napędzani pasją oraz marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

Widzieliście film? Chcecie posłuchać muzyki z "Disco polo"? Ogłaszamy konkurs "Film >>Disco polo<<", w którym możesz wygrać płytę CD "Disco Polo - piosenki z filmu".

Zadanie konkursowe

Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Aleksandra Hamkało, Joanna Kulig, Tomasz Kot zagrali w "Disco polo". Która z ich kreacji aktorskich i dlaczego najbardziej przypadła Ci do gustu? Za co szanujesz tego aktora/aktorkę?

Wyślij email z odpowiedzią na pytanie na adres film@agora.pl . Wypowiedź konkursowa nie może przekraczać 1000 znaków ze spacjami. Na odpowiedzi czekamy do 27 marca do godz. 23:59 .

Regulamin Konkursu "Film >>Disco polo<<" >>

Nagrodami w konkursie jest pięć egzemplarzy płyty CD "Disco Polo - piosenki z filmu" - po jednym egzemplarzu dla wyłonionych zwycięzców.

Widziałeś "Disco polo"? Teraz możesz posłuchać... Wychodzi płyta z piosenkami z filmu >>

Zobacz wideo
Więcej o: