Jak wygląda Joker w wydaniu Jareda Leto? Koniec domysłów i spekulacji

David Ayer, reżyser "Suicide Squad", opublikował zdjęcie Jareda Leto w pełnej charakteryzacji. To pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające postać Jokera w najnowszej produkcji. Premiera filmu zaplanowana jest na sierpień 2016 roku.

David Ayer zamieścił fotografię Jareda Leto w charakteryzacji do filmu "Suicide Squad" na Twitterze, by uczcić 75. urodziny Jokera. Transformacja Jareda Leto do roli Jokera cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów i fanów. Wszystko zaczęło się w marcu, kiedy aktor i muzyk zmienił kolor włosów na platynowy blond, by przygotować się do przefarbowania na zielono.

"Mózgowiec", ale "komiczny". Taki ma być Joker Jareda Leto w "Suicide Squad" >>

W filmie "Suicide Squad", poza Jaredem Leto, wystąpią także Will Smith, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Cara Delevingne, Viola Davis, Adam Beach, Ike Barinholtz, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Scott Eastwood i Common. Spekuluje się, że w "Suicide Squad" możliwy jest gościnny występ Jesse Eisenberga i Bena Afflecka, gwiazd "Batman v. Superman".

Premiera filmu "Suicide Squad" jest zaplanowana na sierpień 2016.

Jak się Wam podoba? Internet przygotował już swoją reakcję. W roli głównej w złośliwej przeróbce Jack Nicholson, jeden z odtwórców roli Jokera.

 

źródło: Okazje.info

Więcej o: