Pitch Perfect 2

Dziewczyny z drużyny.

Śpiewaczki, które niesłusznie zwyciężyły w finale zawodów w pierwszej części filmu (no chyba nie powiecie, że ich występ był naprawdę lepszy od fenomenalnego show ich męskich konkurentów), po kolejnej kompromitacji próbują zrehabilitować się w oczach świata zgodnie z żelaznymi zasadami filmowych kontynuacji, czyli bardziej i mocniej - przystępując do międzynarodowego konkursu a capella, w którym nigdy nie wygrała jeszcze żadna grupa z USA.

Przy okazji, swój debiut reżyserski zalicza powtarzająca małą rólkę z pierwszej części współproducentka filmu Elizabeth Banks ("Dzień z życia blondynki", "Igrzyska śmierci"). Znając komediowy zmysł aktorki, można podejrzewać, że wyszło to "Pitch Perfect 2" na dobre. W kontynuacji wracają nasze ulubione bohaterki z tymi granymi przez Annę Kendrick czy Rebel Wilson na czele, a kapela ma też nowe nabytki (przede wszystkim znaną z "Gry Endera" czy "Zacznijmy od nowa" Hailee Steinfeld). Bez wątpienia, można spodziewać się także dużo przebojowych aranżów piosenek.

Pierwsza część była po prostu bardzo przyjemną muzyczną komedią. Zagraniczne recenzje świadczą o tym, że druga część to drugie tyle dobrego. Nawet jeśli oryginał był od "Pitch Perfect 2" nieznacznie lepszy.

Zobacz wideo

"Pitch Perfect 2", muzyczny, komedia, USA 2015, 115 min., reż. Elizabeth Banks, występują: Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Skylar Astin, Adam DeVine, Katey Sagal, Elizabeth Banks

Więcej o: