Gorący pościg

Gorący towar - dwa lata później.

Nierozgarnięta policjantka Cooper (Reese Witherspoon) to totalna służbistka, której najnowszym zadaniem jest przetransportowanie do sądu seksownego świadka koronnego - wdowy po głowie kartelu narkotykowego (Sofia Vergara). Polować na niedobrane bohaterki będą skorumpowani gliniarze i uczciwi mafiozi, ale że to komedia akcji, można podejrzewać, że wszystko dobrze się skończy.

Pytanie, czy wszystko dobrze skończy się dla widzów. Na pierwszy rzut oka, obsada przemawia zdecydowanie na korzyść filmu. Zwiastun sugerował jednak, że może lepiej trzymać się od "Gorącego pościgu" z daleka. Film, którego nawet polski tytuł upodobniony został do świetnego "Gorącego towaru" z Sandrą Bullock i Mellissą McCarthy, podobno nie dorasta tamtej komedii do pięt. Ze świecą szukać pozytywnych recenzji "Gorącego pościgu".

Za kamerą stanęła Anne Fletcher ("Step Up", "27 sukienek", "Narzeczony mimo woli"). Może nazwiska scenarzystów nie obiecywały niczego wielkiego - obaj piszą sitcomy, David Feeney ma na koncie przede wszystkim sporo odcinków "Jim wie lepiej", a John Quaintance napisał część zdecydowanie zbyt chłodno przyjętego spin-offu "Przyjaciół", serialu "Joey" - ale powinna być to całkiem solidna zabawa. No i komu tu wierzyć? Pewności mieć nie mogę, film wchodzi do polskich kin bez pokazu prasowego.

Zobacz wideo

"Gorący pościg", komedia, akcja, USA 2015, 85 min., reż. Anne Fletcher, występują: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Matthew Del Negro, Michael Mosley, Robert Kazinsky, Richard T. Jones, Benny Nieves, Michael Ray Escamilla

Więcej o: