"Wilk z Wall Street" po polsku, czyli "artyści biznesu" okresu transformacji. Zobacz, jak wyglądałaby taki film [WIDEO]

Charakterystyczny trailer filmu "Wilk z Wall Street" był przerabiany niejednokrotnie. Teraz doczekaliśmy się polskiej wersji. Bogusław Bagsiński jako Jordan Belfort, którego w filmie Martina Scorsese zagrał Leonardo DiCaprio, interesy pod Pewexami i naprawdę duże pieniądze!

"Nazywam się Bogusław Bagsiński. W wieku 27 lat zarabiałem pięć dużych baniek miesięcznie. Zacząłem jak wszyscy od przewalanek pod Pewexami. Po upadku komuny otworzyłem pierwszy kantor w mieście" - tak przedstawia się bohater polskiej wersji "Wilka z Wall Street".

Sportowa odzież, ozdobne łańcuchy, wzorzyste dywany i... zresztą zobaczcie sami:

 

"Historia Bogusława Bagsińskiego, cinkciarza, którego błyskotliwa kariera wciągnęła na sam szczyt nielegalnych interesów. Jest to historia o pieniądzach, imprezach i życiu bez zahamowań" - opisują wideo jego twórcy z FunVeo. Zwiastun miał swoją premierę niecałą dobę temu i obejrzało go już blisko 70 tys. osób. Kolejnego dnia to już prawie 130 tys.

Dla porównania przypominamy oryginalny zwiastun filmu "Wilk z Wall Street":

Zobacz wideo

"Wilk z Wall Street" jest oparty na biografii zdeprawowanego maklera Jordana Belforta. W filmie obok Leonardo DiCaprio, któremu ten obraz przyniósł czwartą nominację do Oscara, występują Jonah Hill, Matthew McConaughey. Marek Kuprowski w recenzji filmu zwracał uwagę na niesamowite tempo obrazu, które zawdzięczamy m.in. etatowej montażystce mistrza Scorsesego, Thelmie Schoonmaker. I jest tak także w oficjalnym zwiastunie filmu, co buduje jego charakterystyczny klimat.

"Dexter" w PRL? Zobacz jak wyglądałaby czołówka serialu, gdyby powstał w Polsce w latach 80. [WIDEO] >>

Więcej o: