Ewan McGregor ponownie z mieczem świetlnym w ręku? Są na to szanse!

Disney i Lucasfilm chcą stworzyć film lub nawet serię filmów, których głównym bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi - podaje serwis "Schmoes Know". Informacje jeszcze nie są potwierdzone, ale w tę rolę ponownie miałby wcielić się Ewan McGregor!

Według nieoficjalnych informacji, Disney i Lucasfilm chcą stworzyć film, który będzie rozgrywał się między III a IV epizodem, a być może nawet trylogię poświęconą Obi-Wanowi Kenobiemu. Moglibyśmy obejrzeć, jak Obi-Wan opiekował się dorastającym Lukiem. W tych obrazach możliwe byłoby również pojawienie się Owena Larsa oraz Dartha Maula.

Dzięki "Clone Wars" wiemy, że Darth Maul przeżył wydarzenia z "Mrocznego Widma", a po tym, gdy doszedł do siebie, przysiągł zemstę na Obi-Wanie Kenobim. Z kolei Joel Edgerton w jednym z niedawnych wywiadów przyznał, że gdyby otrzymał propozycję powrotu do roli Owena Larsa, przyjąłby ją w mgnieniu oka.

Ewan McGregor w roli Obi-Wana jest uznawany za jeden z największych atutów nowej trylogii. Fani "Gwiezdnych Wojen" z pewnością nie mieliby nic przeciwko, by ponownie zobaczyć aktora z mieczem świetlnym w ręku. Trzymamy kciuki za prawdziwość tych doniesień!

źródło: Okazje.info

Więcej o: