Teraz z duchami rozprawią się panie. Jest zdjęcie bohaterek planowanej produkcji "Pogromców duchów" w uniformach

Pojawiło się pierwsze nieoficjalne zdjęcie przedstawiające bohaterki kobiecej wersji "Pogromców duchów" w ich uniformach. Film do kin ma wejść w 2016 roku.

Zdjęcie głównych postaci filmu, w które wcielają się Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones oraz Kate McKinnon, zostało uchwycone przez fana i udostępnione na forum Neogaf.com .

 

Fot. za neogaf.com

Uniformy bohaterek filmu nie odbiegają znacznie od tych, które mogliśmy obserwować w filmie z 1984 roku, w którym występowali m.in. Bill Murray i Sigourney Weaver. A tak wyglądała ekipa oryginalnej produkcji:

Obsada 'Ghostbusters'Obsada "Ghostbusters" mat. prasowe

Wcześniej w sieci pojawiło się zdjęcie samochodu, którym będą podróżowały dziewczyny, mierzące się ze zjawiskami paranormalnymi. Zdjęcia opublikował reżyser Paul Feig na Twitterze.

 

Fot. za twitter.com/paulfeig/

Feig dokładnie zagłębił się w projekty gadżetów bohaterów poprzedniej części "Pogromców duchów". Jego samochód ma nawet wbudowany system anten, zapewne służących do wykrywania duchów.

 

Fot. za twitter.com/paulfeig/

Za scenariusz filmu odpowiada Katie Dippold, która wcześniej była scenarzystką komediowego przeboju "Gorący towar". W filmie ma wystąpić obok odtwórczyń głównych ról także Neil Casey, która ma wcielić się w zły charakter . Nowy film serii "Pogromcy duchów" po osiągnięciu sukcesu ma rozpocząć cykl komediowy studia Sony.

Premiera oczekiwanej produkcji zaplanowana jest na 22 lipca 2016 roku.

Więcej o: