Jared Leto jako Joker, Ben Affleck jako Batman i... 10 najlepszych trailerów z Comic Con w San Diego

Co roku tłumy fanów przybywają na Comic Con w nadziei, że spotkają idoli i zobaczą premierowe materiały wideo promujące popkulturowe hity. Tym razem też się nie zawiedli - mogli zobaczyć m.in. zwiastuny "Suicide Squad" oraz "Batman v Superman: Świat sprawiedliwości".

Najlepsze trailery? Trzymają w napięciu, czasem bawią. Wybraliśmy dziesięć. Uwaga, to w większości materiały przeznaczone dla widzów dorosłych!

1. "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości"

Ben Affleck jako Batman będzie walczył z Supermanem (w tej roli Henry Cavill). Widowiskowy!

Zobacz wideo

2. "Suicide Squad"

Najpierw zwiastun wyciekł, więc wytwórnia filmowa pokazała oficjalny zwiastun szybciej niż miała zamiar. Wygląda to fantastycznie.

Zobacz wideo

3. "Ash vs Evil Dead"

Dużo krwi, dużo humoru, rewelacyjny Bruce Campbell i... Lucy Lawless, która szerszej publiczności jest ciągle znana głownie jako Xena, wojownicza księżniczka.

Zobacz wideo

4. "The Walking Dead"

Rick Grimes i inni bohaterowie będą walczyć z zombie już szósty rok. I ciągle biją rekordy popularności.

Zobacz wideo

5. "Fear the Walkin Dead"

Na fali popularności "The Walking Dead" powstał spin off, który zadebiutuje niedługo w telewizji.

Zobacz wideo

6. "Heroes Reborn"

"Herosi" to jeden z najlepiej zapowiadających się seriali telewizyjnych ostatnich lat (fantastyczny pierwszy sezon) i jednocześnie jedna z najbardziej zawodzących nadzieje produkcji. Teraz wraca ( więcej tutaj )

 

7. "Sinister 2"

Kto lubi się bać, musi zobaczyć koniecznie. Najlepiej posłuchać rady jednej z bohaterek i nie oglądać takich rzeczy przed snem...

 

8. "Rock the Kasbah"

I jak tu nie kochać Billa Murraya przynajmniej tak bardzo jak Jennifer Lawrence ?

 

9. "Hannibal"

Serial już niedługo zniknie z anteny amerykańskiej stacji NBC, choć ma niezwykle wiernych fanów (niestety, za mało). Koniec tego zwiastuna powinien wbić ich w fotele.

 

10. The Shannara Chronicles

Trochę "Gra o tron", trochę "Hobbit" - trudno uwierzyć, że to ma być serial MTV.

 

BONUS - na Comic Con można było także zobaczyć zapowiedzi "X Men: Apocalipse" oraz "Deadpool" ( tutaj )- niestety, nie ma jeszcze oficjalnych zwiastunów, ale wierzcie, warto czekać!

Więcej o: