Rambo nie będzie walczył z ISIS w "Last Blood". Sylvester Stallone nie mógł wydać oświadczenia podczas Comic Con

"The Rolling Stone" cytuje przedstawicieli Sylvestra Stallone, którzy stanowczo dementują pogłoski o tym, że aktor w najnowszej części serii o "Rambo" miałby zmierzyć się z ISIS. - Sylvester Stallone nie uczestniczył w Comic Con 2015 - podkreślają.

- Niezaspokojone pragnienie Rambo, aby strzelać, podczas noszenia opaski, zaprowadziło go już do Wietnamu, Tajlandii, Afganistanu i Birmy, ale w "Last Blood" wyruszy do Syrii, gdzie stawi czoła swojemu dotąd największemu wrogowi: ISIS - donosił w poniedziałek "The Independent" .

"The Washington Times" i wiele innych portali cytowało w poniedziałek Stallone, który miał powiedzieć podczas Comic Con: Mamy zespoły zwiadowcze w Iraku i Syrii, gdzie ISIS mają swoje największe twierdze. Pracujemy z tamtejszymi mieszkańcami, aby pomóc dostarczyć w "Rambo" najbardziej intensywnych i realistycznych doznań kinowych dotąd.

Sylvester Stallone nie uczestniczył w Comic Con 2015

"The Rolling Stone" ostudził emocje związane "Rambo: Last Blood". Ryan Reed napisał, że przedstawiciele Stallone'a zaprzeczają jakoby aktor nawet uczestniczył w tegorocznym Comic Con. Nie mógł więc przekazać fanom informacji o najnowszym filmie.

Jednak mimo tego, że podawane ostatnio informacje o kształcie "Last Blood" są błędne, wygląda na to, że Stallone potwierdził swój udział w produkcji w grudniu na Twitterze. A w czerwcu 2014 roku niemiecka firma Splendor Films podała do wiadomości, że Stallone jest na etapie pracy nad scenariuszem "Rambo V" i najprawdopodobniej wystąpi w filmie .

Stallone ostatnio powrócił do innego tytułu, który przyniósł mu ogromną popularność. W "Creed" wystąpi jako Rocky Balboa.

Więcej o: