Pojawił się zwiastun "Severus Snape and The Marauders". Jest klimat jak z powieści J.K. Rowling!

Grupa fanów "Harry'ego Pottera" przygotowała film osadzony w uniwersum znanym z książek J.K. Rowling. Tym razem bohaterami są przedstawiciele rodziców Harry'ego. Produkcja była możliwa dzięki zbiórce środków na Kickstarterze.

Kolektyw The Broad Strokes, odpowiedzialny m.in. za stronę Harry Potter Untold oraz krótkometrażowy film o Albusie Dumbledorze i Gellercie Grindewaldzie ("The Greater Good"), szykuje nową produkcję.

 

Akcja "Severus Snape and The Marauders" dzieje się w 1978 roku. James Potter ukończył Hogwart. Wraz z grupą przyjaciół - Syriuszem Blackiem, Remusem Lupinem i Peterem Pettigrew - świętuje zakończenie szkoły. Kiedy do lokalu wchodzi Severus Snape, James postanawia rozprawić się z kolegą raz na zawsze.

Powyżej możemy obejrzeć oficjalny zwiastun produkcji. "Severus Snape and The Marauders" będzie można obejrzeć w całości w grudniu tego roku. Czytelnicy, którzy dorastali z książkami J.K. Rowling, są już dorośli i pewnie jeszcze nie jeden raz zaskoczą wszystkich swoją kreatywnością. Czekamy na premierę!

Więcej o: