Kermit i Świnka Piggy nie są już razem! Wygląda na to, że to koniec pewnej epoki

Trudno w to uwierzyć. I jeszcze trudniej zrozumieć powody rozstania tej legendarnej pary. A może to żart? Zatęsknili za błyskiem fleszy i chcą zwrócić na siebie uwagę mediów?

Znani z serii "Muppety" Kermit i Świnka Piggy byli ze sobą związani od 40 lat. Niedawno jednak, podczas panelu dotyczącego słynnego programu, Kermit powiedział, że on i Piggy się rozstali, i że obecnie spotyka się z inną świnką, o imieniu Denise, która pracuje w marketingu ABC. Piggy z kolei powiedziała dziennikarzom, że cieszy się z rozstania.

Kermit i Piggy zamieścili na Twitterze oficjalne oświadczenie, w którym przyznają, że podjęli trudną decyzję o rozstaniu. Po głębokim zastanowieniu się, uważnych przemyśleniach i wielu kłótniach, podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu naszej romantycznej relacji. Będziemy nadal pracować razem w telewizji i we wszelkich innych mediach znanych teraz lub później, na zawsze, w całym wszechświecie. Jednak życie prywatne prowadzimy teraz osobno i będziemy spotykać się z innymi ludźmi, świniami, żabami etc. To nasz ostatni komentarz w tej sprawie... chyba, że dostaniemy ciekawą propozycję. Dziękujemy za zrozumienie.

 

Fot. za twitter.com/RealMissPiggy

Czy myślicie, że Kermit i Piggy jeszcze kiedyś wrócą do siebie?

Poznaj historię powstania Muppetów i biografię człowieka, który je wymyślił >>

Więcej o: