Angelina Jolie Pitt i Brad Pitt razem na ekranie po 10 latach! Jest trailer "By the Sea" [WIDEO]

Do tej pory jedynym filmem, w którym Angelina Jolie Pitt i Brad Pitt zagrali razem, był "Pan i pani Smith" sprzed 10 lat. To na planie tej produkcji się poznali i zakochali w sobie. Teraz, w reżyserowanym przez Jolie "By the Sea", wcielili się w małżeństwo z problemami. Jest już pierwszy zwiastun.
Zobacz wideo

Bohaterowie "By the Sea" to para, która wyjeżdża do Francji, by popracować nad związkiem. Akcja rozgrywa się w połowie lat 70. ubiegłego wieku, Vanessa jest byłą tancerką, a Roland jest pisarzem. Na pierwszy rzut oka widać, że problemów mają sporo - on pije, ona łyka tabletki, lecą łzy, dochodzi do rękoczynów...

Scenariusz "By the Sea", którego autorką jest Jolie Pitt, to z pewnością nie jest lekka lektura. Oglądając trailer, można wyciągnąć wniosek, że produkcja będzie naładowana intensywnymi emocjami.

Jolie Pitt (od niedawna oficjalnie posługuje się także nazwiskiem męża) zadebiutowała jako reżyserka filmem "Kraina miodu i krwi" z 2011 roku, którego akcja toczy się w czasie wojen na Bałkanach. "Niezłomny" z 2014 roku, opowiadający historię olimpijczyka Louisa Zamperiniego, który w czasie II wojny światowej trafił do japońskiej niewioli, zdobył trzy nominacje do Oscarów. Jednym z kolejnych reżyserskich wyzwań, przed którymi stanie Jolie Pitt, będzie film o reżimie Czerwonych Khmerów w Kambodży, widzianym oczami dziecka - w wyniku ich działań zginęło około 2 mln ludzi. Gwiazda będzie współpracowała przy tym projekcie z adoptowanym synem, który pochodzi właśnie z Kambodży.

Premiera "By the Sea" jest zaplanowana na listopad tego roku.

Więcej o: