"The Hateful Eight". Jest pierwszy zwiastun. Ośmiu nieznajomych, jedno śmiertelne połączenie w najnowszym filmie Quentina Tarantino [WIDEO]

Quentin Tarantino zaprosił do współpracy m.in. Samuela L. Jacksona, Kurta Russella i Jennifer Jason Leigh. - Jeśli poruszysz się dziwnie, dostaniesz kulkę. Ani ostrzeżenie, ani pytanie. Kulkę - słyszymy w zwiastunie "The Hateful Eight". Film wejdzie do kin 25 grudnia.

W zwiastunie "The Hateful Eight" Dziki Zachód niecodziennie przysłania śnieg. W wideo pojawia się jedna kobieta (Jennifer Jason Leigh), która ma zostać powieszona. Chyba, że komuś uda się powstrzymać, podobno niezwyciężonego, kata (Kurt Russell). Ale show w zwiastunie kradnie Samuel L. Jackson.

Pozostałe postaci składające się na tytułową ósemkę to najprawdopodobniej bohaterowie, w których wcielają się Walton Goggins, Michael Madsen, Demian Bichir, Tim Roth and Bruce Dern.

Film inspirowany serialem "Bonanza"

Wydarzenia w "The Hateful Eight" mają miejsce po wojnie secesyjnej w Wyoming. Dwóch łowców głów szuka schronienia przed śnieżycą, ale wkrótce okazuje się, że zostają uwikłani w krwawą intrygę.

Tarantino mówił w wywiadach, że film jest inspirowany serialami westernowymi jak "Bonanza" i "The High Chaparral". Obraz wejdzie do kin w 25 grudnia w ograniczonej dystrybucji w formacie 70 mm. W wersji cyfrowej widzowie będą mogli obejrzeć film 8 stycznia. Nie jest znana jeszcze polska data premiery filmu.

Więcej o: