Posssłuchaj Scarlett Johansson w roli węża. "Księga dżungli" od reżysera "Iron Mana" i z gwiazdami w obsadzie [ZWIASTUN]

W przyszłym roku w kinach pojawi się nowa "Księga dżungli". Disney po raz kolejny sięga po historię małego chłopca dorastającego w świecie zwierząt, opisaną przez Rudyarda Kiplinga. Tym razem jednak nie będzie to animacja (no, chyba że komputerowa, bo bez niej się nie obejdzie).

"Jesteś tu sam?" - te słowa jako pierwsze wypowiada Scarlett Johansson w zwiastunie, który promuje aktorską wersję ekranizacji opowiadań Rudyarda Kiplinga.

 

To nie pierwsza pozycja w dorobku aktorki, w której nie zobaczymy jej na ekranie, a jedynie usłyszymy jej głos. Johansson ma na koncie pracę w dubbingu, a także rolę systemu operacyjnego, w którym zakochuje się jego użytkownik (Joaquin Phoenix) u Spike'a Jonze'a w produkcji zatytułowanej "Ona".

Reżyserem nowej "Księgi dżungli" jest Jon Favreau ("Iron Man"). Oprócz Johansson głosów postaciom użyczą Idris Elba (jako tygrys bengalski Shere Khan), Bill Murray (niedźwiedź Baloo), Lupita Nyong'o (wilczyca Raksha) i Ben Kingsley (lampart Bangeera). Mowgliego zagra 10-letni Neel Sethi.

A tak zwiastun brzmi w polskiej wersji językowej, z dubbingiem.

 

"Księga dżungli" wejdzie do polskich kin 15 kwietnia 2016 roku.

Więcej o: