"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Radość, łzy i koziołki. Daisey Ridley i John Boyega, kiedy zobaczyli zwiastun po raz pierwszy

We wtorek nad ranem zadebiutował ostateczny zwiastun "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy". A reakcje na zapowiedź najnowszej części serii wzbudziła emocje, na które warto było czekać niemal w równym stopniu jak na sam zwiastun.

Reakcję gwiazdy "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" Daisey Ridley (Rey) nakręcili jej znajomi. Ale nie tylko na jej twarzy rozlały się emocje związane z premierą zwiastuna.

Staying in a little b'n'b with my friend... Set an alarm to watch the trailer... My friend filmed my reaction. Totally emotional seeing it for the first time and so so so incredibly awed to be part of this incredible legacy #starwars #theforceawakens

"Nastawiłam budzik, żeby zobaczyć zwiastun... Moi znajomi nakręcili moją reakcję... To było całkowicie wzruszające widzieć zwiastun po raz pierwszy i tak onieśmielające, być częścią tej niesamowitej historii" - napisała Ridley pod wiedo opublikowanym na Instagramie.

John Boyega, którego w filmie zobaczymy w jednej z głównych ról, dosłownie wybuchnął emocjami.

THE TRAILER IS JUST EEEEPPPPPPPIIIIICCCCCCC! Star Wars is back! gaaaaaad laaaaard! You know what! Let me just relax because this kind God oooo! Lmao! Seriously congrats to everyone ! December 18th!

"Zwiastun jest po prostu epicki. "Gwiezdne wojny" powróciły. Wiecie co.... pozwólcie mi odpocząć, bo to jest boskie. Poważnie gratulacje dla wszystkich! 18 grudnia!" - napisał pod opublikowanym wideo Boyega.

Doświadczenie łączące pokolenia

A w sieci wkrótce pojawiły się nagrania, obrazujące, jak emocje związane z premierą zwiastuna potrafią łączyć pokolenia.

 

Ostatni film kinowy z serii "Gwiezdne wojny" miał premierę 10 lat temu - 15 maja 2005 roku na ekrany wszedł "Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów". Ale to nakręcone na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku trzy części serii uznawane są za najbardziej kultowe. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" są tym bardziej oczekiwane, że w filmie pojawią się znów Han Solo, księżniczka Leia i Luke Skywalker.

 

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" wejdą do kin 18 grudnia. Akcja filmu ma rozgrywać się 30 lat wydarzeniach z "Gwiezdnych wojen: Powrotu Jedi" z 1983 roku.

Zobacz wideo
Więcej o: