"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Kolejne nowe sceny w telewizyjnym spocie. Odsłaniają prawdę o postaci Rey?

J.J. Abrams mówił, że po finalnej zapowiedzi filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", nie zobaczymy już nowych zwiastunów. Ale w piątek pojawił się japoński trailer. A teraz kolejny. To telewizyjny spot, w którym pojawiają się niepokazywane wcześniej sceny z filmu.

Głos, który słyszymy w najnowszej zapowiedzi produkcji może należeć do Lupity Nyong'o, która wciela się w postać Maz Kanaty. - Żyłam wystarczająco długo, aby widzieć te same oczy u różnych ludzi - słyszymy głos. - Widzę twoje oczy, znam twoje oczy - dodaje.

Dailymail.co.uk podaje, że klip może potwierdzać teorie fanów , według których Rey (Daisy Ridley) może być spokrewniona z bohaterami poprzednich epizodów sagi - czwartego, piątego i szóstego.

Zobacz wideo

W Polsce "Przebudzenie Mocy" pojawi się w kinach 18 grudnia. Akcja "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" ma się rozgrywać około 30 lat po wydarzeniach z "Gwiezdnych wojen: Powrotu Jedi" z 1983 roku. Reżyserem filmu jest J. J. Abrams.

Zobacz wideo

W produkcji pojawią się postacie znane z poprzednich części cyklu: Han Solo (Harrison Ford), Luke Skywalker (gra go Mark Hamill) oraz księżniczka Leia (Carrie Fisher). Wśród nowych członków obsady znaleźli się m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac i Gwendoline Christie.

Więcej o: