Nowy tytuł kontynuacji "Prometeusza". Są oficjalne informacje o nowej produkcji Ridleya Scotta!

20th Century Fox oficjalnie poinformowało o nowym tytule filmu Ridleya Scotta, będącego kontynuacją "Prometeusza". I nie jest to "Alien: : Paradise Lost". Znamy już także opis filmu i oficjalną datę premiery produkcji.

Oficjalny tytuł kontynuacji "Prometeusza" to "Alien: Covenant". Film w reżyserii Ridleya Scotta będzie miał swoją premierę w USA 6 października 2017 roku.

Ridley Scott powraca do świata wykreowanego w filmie "Obcy: ósmy pasażer Nostromo" w nowej produkcji zatytułowanej "Alien: Covenant". Całość to kontynuacja "Prometeusza".

"Załoga statku kolonizacyjnego Covenant wyrusza na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki, wierząc że czeka ich raj. Zastają jednak mroczną planetę pełną niebezpieczeństw. Jej jedynym mieszkańcem jest syntetyczny David, ostatni ocalały członek załogi z nieudanej ekspedycji Prometeusz".

Opis ten wzbudza wiele spekulacji, gdyż pomija zupełnie postać Elizabeth Shaw granej przez Noomi Rapace. Media jednak donoszą, że aktorka powróci do swojej roli.

"Obcy 5" nie powstanie? Neill Blomkamp: Prace nad filmem wstrzymane >>

Przypomnijmy, że powstanie jeszcze jedna część, tworząc trylogię. Mamy dostać ostateczną odpowiedź na to, jak powstały ksenomorfy, które znamy.

Zdjęcia do "Alien: Coventant" ruszają w lutym 2016 roku w Australii.

Więcej o: