"Pokażemy im strach". I dużo więcej! Jest zwiastun filmu "Łowca i Królowa Lodu"

"Jeśli szykowaliście się na baśń, przygotujcie się na dużo więcej" - mówi jedna z bohaterek w zwiastunie filmu "Łowca i Królowa Lodu". W prequelu produkcji sprzed trzech lat powracają Chris Hemsworth i Charlize Theron. Zamiast Kristen Stewart w roli Śnieżki pojawiają się dwie nowe, intrygujące bohaterki.
Zobacz wideo

"Królewna Śnieżka i Łowca" z 2012 roku zarobił na świecie prawie 400 mln dolarów, więc nic dziwnego, że producenci zdecydowali się na realizację drugiej części. Nie jest to jednak kontynuacja - tym razem poznamy wcześniejsze losy Łowcy (Hemsworth) i Złej Królowej Ravenny (Theron). Ważne role w filmie, którego premiera jest zaplanowana na kwiecień 2016 roku, odegrają także Królowa Lodu Freya, w którą wciela się Emily Blunt ("Tajemnice lasu") oraz Wojowniczka Sara, którą gra Jessica Chastain - aktorka, którą można oglądać m.in. w "Marsjaninie" Ridleya Scotta.

Reżyserem filmu jest Cedric Nicolas-Troyan, dla którego "Łowca i Królowa Lodu" będzie debiutem w tej roli. Tematyka jest mu jednak doskonale znana, bo pracował przy pierwszej części jako specjalista od efektów specjalnych oraz reżyser drugiego planu.

Więcej o: