Harrison Ford zaskoczył fanów "Gwiezdnych wojen". Zapamiętają to na długo

Czy chciałbyś być jednym z pierwszych ludzi, którzy zobaczą "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"? (Jeśli tak), nie zdziwią cię TE reakcje. Tym fanom wiadomość przekazał osobiście Harrison Ford na wideo-czacie...

Filmowy Han Solo zaskoczył fanów, wspierających akcję "Star Wars. Force for Change", i osobiście ogłosił, że mogą spotkać obsadę filmu na oficjalnej premierze. Zobacz reakcje zarejestrowane na wideo-czacie.

Harrison Ford w ten sposób ogłosił początek nowej kampanii "Star Wars. Force for Change". Wśród osób, które wesprą inicjatywę zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców. To oni jako jedni z pierwszych zobaczą "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" na oficjalnej premierze, przejdą się czerwonym dywanem, a na after party spotkają się z obsadą filmu. - Czy to brzmi dobrze? - pyta Ford.

- Jaka jest twoja ulubiona postać? - pytał Ford. Odpowiedź mogła być tylko jedna: "Han Solo".

embed

Kampania "Star Wars. Force for Change" wspiera 15 przedsięwzięć, które wskazali aktorzy występujący w "Przebudzeniu mocy". Są to m.in.: UNICEF i Malala Fund, organizacja wspierająca dziewczynki w walce o prawo do edukacji. Mark Hamill wybrał Feeding America, organizację walczącą z głodem w Ameryce, Harrison Ford fStop Warrior Project, dedykowany weteranom wojennym, a John Boyega Damilola Taylor Trust, wyrównującą szansy młodych ludzi.

"Przebudzenie Mocy" w Polsce pojawi się w kinach 18 grudnia.

Więcej o: