"Captain America: Civil War" - jest pierwszy zwiastun. I nowy superbohater

Kapitan Ameryka kontra Iron Man - tego możemy się spodziewać po filmie "Captain America: Civil War". Pojawił się pierwszy zwiastun produkcji, w której dawni sprzymierzeńcy stają się przeciwnikami. Jest też plakat promujący produkcję.

Wiadomo, że akcja "Captain America: Civil War" (polski tytuł to "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów") ma rozgrywać się tuż po wydarzeniach pokazanych w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Rząd przygotował ustawę, która ma zmuszać superbohaterów do rejestracji i ujawnienia ich tożsamości. Dzięki temu władze chcą ich kontrolować i wykorzystywać wtedy, kiedy będą im potrzebni. Część Avengersów, z Iron Manem na czele, podporządkuje się nowemu prawu, ale Kapitan Ameryka, który będzie przeciwny rejestracji, także znajdzie sojuszników... Ważną rolę w filmie odegra także przyjaciel Rogersa - Bucky, którego fani ekranizacji komiksów znają także z poprzednich części z Kapitanem Ameryką w roli głównej.

Zobacz wideo

W zwiastunie można zobaczyć m.in. Czarną Panterę - superbohatera, który nie pojawił się jeszcze w filmach Marvela. Rolę dostał Chadwick Boseman. W 2018 roku do kin ma wejść film, w którym to on będzie grał główną rolę.

Materiały promocyjne "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" jako pierwsi mogli zobaczyć widzowie programu prowadzonego przez Jimmy'ego Kimmela. Zapowiedzieli je Chris Evans i Robert Downey Jr., czyli filmowi Kapitan Ameryka i Iron Man.

 

Polska premiera filmu jest zaplanowana na 6 maja 2016 roku. A plakat prezentuje się tak:

'Kapitan Ameryka: wojna bohaterów'"Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" materiały prasowe Plakat filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów", fot. materiały prasowe

Więcej o: