Kapitan Ameryka i Iron Man się nie oszczędzają! Na planie filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów"

"Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" wejdzie do kin w przyszłym roku, a w filmie będziemy oglądać starcie dawnych sprzymierzeńców z grupy Avengers. Po jednej stronie stanie Kapitan Ameryka, po drugiej Iron Man. Obaj panowie mają wielkie ego i dużo siły, którą wykorzystają w efektownych scenach walki.

Twórcy zapowiadają, że zmuszą widzów do zweryfikowania swojego spojrzenia na Tony'ego Starka i na Steve'a Rogersa. - Kiedy wyjdziecie po tym filmie z kina, nic już nie będzie takie samo - mówi Joe Russo, jeden z reżyserów filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów". - To nie starcie drania z bohaterem, tu walczą ze sobą przyjaciele, rodzina - mówi Chris Evans, który gra tytułowego bohatera filmu.

Dzięki materiałowi wideo zrealizowanemu na planie najnowszej produkcji Marvela wiemy, że:

1. Chris Rogers (Kapitan Ameryka), który sprzeciwi się planom rządu, by wszyscy superbohaterowie poddali się rejestracji, nieźle poobija Tony'ego Starka (Iron Man), ale i vice versa.

'Kapitan Ameryka: wojna bohaterów'"Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" print screen /EW.com

 

Na planie "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" - kadr z materiału wideo

2. Nowa postać, która dołącza do świata (byłych) Avengers to Czarna Pantera i - jak zapowiada grający tego bohatera Chardwick Boseman - będzie miała w sobie jakąś tajemnicę.

3. Oprócz konfliktu superbohaterów, będziemy mogli obserwować m.in. jak Scarlett Witch odkrywa swoje możliwości. Elizabeth Olsen, która wciela się w tę postać zapowiada "emocjonalną podróż".

'Kapitan Ameryka: wojna bohaterów'"Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" print screen /EW.com

 

Na planie "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" - kadr z materiału wideo

Polska premiera filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" jest zapowiedziana na 6 maja 2016 roku.

Więcej o: