Alexander Skarsgard znowu bez koszulki. Tym razem jako Tarzan [WIDEO]

Alexander Skarsgard to aktor, który nie boi się pokazywać ciała. Udowodnił to nie raz, choćby na planie serialu "Czysta krew". Już niedługo będzie można go zobaczyć w głównej roli w filmie "Tarzan: Legenda". Jest pierwszy zwiastun produkcji.

Skarsgard, który pochodzi z rodziny z tradycjami filmowymi (jego ojcem jest Stellan, który grał m.in. w "Przełamując fale" Larsa von Triera), sam też gra od dziecka. Po osiemnastce w jego biografii pojawiło się sporo ról, w których przystojnego (i utalentowanego!) aktora widzimy bez koszulki, a czasem też bez spodni. Tak było m.in. w "The Dog Trick" z 2002 roku:

embed

W wojennym "Generation Kill - Czas wojny" z 2008 roku:

'Generation Kill'"Generation Kill" materiały prasowe

 

fot. materiały prasowe

I w "True Blood" - serialu w Polsce znanym też jako "Czysta krew", w którym zagrał wampira bez większych zahamowań:

'True Blood'"True Blood" materiały prasowe

 

fot. materiały prasowe

W nowej wersji przygód jednego z najbardziej znanych bohaterów popkultury zobaczymy Skarsgarda jako Tarzana, który mieszka w Londynie, razem z ukochaną Jane (Margot Robbie). John Clayton III - takiego nazwiska teraz używa - zostaje zaproszony do Kongo. Nie jest świadomy tego, że wycieczka to część planu chciwego i mściwego kapitana Leon Rom (Christoph Waltz).

 

Za reżyserię "Tarzan: Legenda" odpowiada David Yates, który stał za kamerą w trakcie realizacji ostatnich filmów o Harrym Potterze. W obsadzie oprócz Skarsgarda, Robbie i Waltza znaleźli się również m.in. Samuel L. Jackson i Djimon Hounsou . Film trafi do kin latem przyszłego roku.

Więcej o: