"X-Men: Apocalypse" nadchodzi. Jest pierwszy zwiastun komiksowej superprodukcji [ZOBACZ]

Najpierw był plakat, a teraz jest zwiastun. Mowa o "X-Men: Apocalypse" - najnowszej superprodukcji skręconej na podstawie kultowej komiksowej serii Marvela.

Jeśli wciąż zdarza wam się traktować filmy superbohaterskie z przymrużeniem oka, to teraz przyjrzyjcie się tej obsadzie: Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Oscar Isaac czy Channing Tatum.

Seria filmowa "X-Men" słynie z mocnych nazwisk w ekipie aktorskiej. Nie może być inaczej i tym razem. Nową tradycją staje się też angażowanie przez jej producentów aktorów znanych z "Gry o tron" - w poprzedniej odsłonie występował Peter Dinklage, w tej pojawi się młodziutka Sophie Turner.

Plakat do 'X-Men: Apocalypse'Plakat do "X-Men: Apocalypse" Fot. mat. prasowe Plakat do "X-Men: Apocalypse" / Fot. mat. prasowe

X-Meni ratują świat

O czym to wszystko jest? Jak to w komiksach: o potężnym złoczyńcy, który chce zniszczyć planetę, a powstrzymać go może tylko załoga X-Menów. A tak się składa, że tym złoczyńcą jest tytułowy Apocalypse, którego fani komiksów Marvela doskonale znają i wiedzą, co jego obecność oznacza... Tym razem akcja ma się rozgrywać 10 lat po wydarzeniach z poprzedniej części serii - "Przeszłości, która nadejdzie".

Fani Wolverine'a, Mystique, Magneto , Bestii czy Gambita - to coś zdecydowanie dla was:

Zobacz wideo

Polska premiera filmu zapowiedziana została na 20 maja przyszłego roku.

Więcej o: