Była "Czarownica" z Angeliną Jolie. Teraz Emma Stone chce zagrać Cruellę de Mon, złą bohaterkę Disneya

Disney postanowił powrócić do przedstawiania historii złych bohaterek niezapomnianych animacji. Na wielkim ekranie mamy zobaczyć Cruellę de Mon ze "101 dalmatyńczyków". Tę rolę chce dostać Emma Stone.

Film ma być zatytułowany po prostu "Cruella", a za scenariusz odpowie Kelly Marcel, w dorobku której znajduje się skrypt do "50 twarzy Greya". Na razie nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią. Jak donosi "The Hollywood Reporter", dla studia film jest sprawą priorytetową, a jego przedstawiciele liczą na rozpoczęcie zdjęć jeszcze w 2016 roku.

"Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej zarobiła na całym świecie 517 milionów dolarów. To najlepszy dowód na to, że historie negatywnych bohaterów Disneya cieszą się sporym zainteresowaniem widzów.

Zobacz wideo

Cruella de Mon pojawiła się w animacji "101 dalmatyńczyków" z 1961 roku oraz w wersji aktorskiej z 1996 roku - wtedy w rolę bohaterki wcieliła się Glenn Close. Emmę Stone ostatnio mogliśmy oglądać w filmach "Birdman", "Nieracjonalny mężczyzna" oraz "Witamy na Hawajach". Wkrótce pojawi się na ekranach w "Battle of the Sexes" czy "La La Land".

źródło: Okazje.info

Więcej o: