"Ameryka zasługuje na Franka Underwooda" - słyszymy w nowym zwiastunie "House Of Cards". Wkrótce 4. sezon serialu

Zwiastun 4. sezonu serialu, którego premiera zaplanowana jest na 4 marca, został po raz pierwszy zaprezentowany podczas gali rozdania Złotych Globów. Nowa zapowiedź jest dużo bardziej dosłowna i brutalna od poprzedniej.

W zwiastunie zaprezentowanym podczas Złotych Globów Kevin Spacey w roli Underwooda mówi: "Mamy takich liderów, na jakich zasługujemy". Wideo podobnie jak w poprzednim spocie zapowiadającym produkcję przypomina materiał wyborczy. "A to, na co moim zdaniem zasługuje Ameryka" - słyszymy dalej. I dowiadujemy się całkiem dosłownie, co ma na myśli Underwood.

Zobacz wideo

Spot wyborczy i dość złowieszcze zakończenie

Frank Underwood w 4. sezonie ubiega się o reelekcję. A widzowie poprzednich sezonów serialu wiedzą, że nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć wyznaczony sobie cel. Poprzedni spot dużo bardziej przypominał standardowy klip, promujący obietnice wyborcze polityków. Uderzało jego podobieństwo do materiałów wykorzystywanych w rzeczywistości.

Mogliśmy zobaczyć m.in. ludzi zdążających do pracy, sielankowe obrazy pól, żołnierza padającego w ramiona stęsknionych członków rodziny. I tylko zakończenie było dość złowieszcze. Słyszeliśmy Underwooda, który mówi: "Ameryko, dopiero zaczynam".

Zobacz wideo

"House Of Cards" to pierwszy serial, który od początku był oferowany widzom za pomocą internetu. To także flagowy tytuł platformy Netflix, która ostatnio zadebiutowała także w Polsce. Niestety "House Of Cards" do tej pory nie jest dostępne dla polskich odbiorców serwisu.

Netflix w Polsce. Bez "House of Cards" i bez lokalnej wersji językowej. "Polska oferta? Ubożuchna >>

źródło: Okazje.info

Więcej o: