Batmobil w starciu z Supermanem. Nie pomoże zbytnio Batmanowi. Jest nowy spot zapowiadający superprodukcję

Nowy spot filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", jednego z najbardziej oczekiwanych obrazów 2016 roku, pojawił się w telewizji w przerwie rozgrywek ligi NFL. Inaczej niż krytykowany wcześniejszy zwiastun zapowiedź koncentruje się na relacji tytułowych superbohaterów.

W najnowszym spocie telewizyjnym możemy zobaczyć starcie Botmobilu z Supermanem, z którego bez szwanku wychodzi... superbohater grany przez Henry'ego Cavilla. A Batman (Ben Affleck) powtarza zdanie wypowiedziane już w jednej z pierwszych zapowiedzi superprodukcji. "Powiedz, krwawisz?" - słyszymy. I dodaje: "Będziesz".

Zobacz wideo

Superman zagrożeniem dla ludzkości?

Z poprzednich zapowiedzi filmu, którego budżet może przebić "Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach" z wydatkami na produkcję rzędu 410,6 mln dol., dowiedzieliśmy się, że Batman obawia się, że Superman może być zagrożeniem dla ludzkości. A świat musi się zastanowić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje.

Starcie Batmana i Supermana zostaje jednak przerwane z powodu pojawienia się nowego wroga, który stawia cały świat w niebezpieczeństwie. Ale całkiem niedawno mogliśmy dowiedzieć się sporo więcej o produkcji, której premiera w USA zaplanowana jest na 25 marca. W Polsce film trafi do kin 1 kwietnia.

Mogliśmy zobaczyć wroga superbohaterów

W zwiastunie udostępnionym jeszcze w grudniu została przedstawiona postać, z którą przyjdzie walczyć Batmanowi i Supermanowi. To potwór, który powstał w wyniku eksperymentów z ciałem generała Zodda. Odpowiada za nie Lex Luthor (Jesse Eisenberg). I za tę zapowiedź twórcy filmu byli krytykowani. Widzowie uznali, że zwiastun za bardzo odsłania fabułę obrazu.

Zack Snyder odbierał te zarzuty w wywiadzie udzielonym MTV. - Mam tę przewagę, że widziałem cały film. To dobrze, że widzowie oceniają, że [zwiastun] za bardzo odsłania wydarzenia i doceniam to, że nie chcą wiedzieć zbyt dużo - mówił Snyder. - Jest jeszcze dużo filmu, który nie został pokazany w zapowiedzi - dodawał reżyser "Batmana v Supermana: Świt sprawiedliwości".

W zwiastunie z grudnia mogliśmy także zobaczyć Lexa Luthora i Gal Gadot w roli Wonder Woman.

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o: